Добра, коли сита!• 16 ноября 2024
Що за треш
Сиділи і чоловіком в машині він в своєму телефоні ,я в своєму я переглядала браслети на сайті ювелірного магазину,і тут щось слово за слово починається скандал і він видає "сидить із моїми грошима та дивишся прикраси на сайті ,я кажу а нічого,що в мене твоїх грошей пару тисяч і то на продукти ,а браслет золотий коштує від 30 тисяч" ,срібний навіть зараз не купиш за дві тисячі ,я розплакалась,так я мрію про браслет ,що навіть вже подивитися не можна?
Йому сказала,треш
Петриківна• 16 ноября 2024
Ответ дляviter33
Я чоловік
Не виправдовую, але розумію логіку таких жінок
Не всі хочуть заробити, декого влаштовує ’я борщ варитиму. а ти приноси гроші’
Погано лише, коли виходять за ’обмежено забезпеченого’, а висувають вимоги , як до багатого
Женщина должна уметь заработать и обеспечить себя .
Петриківна• 16 ноября 2024
Ответ дляviter33
Очевидно, це не варіант автора, інакше б так питання не стояло, якщо так хоче той браслет
В нормальных семьях нету твоїх моїх
Петриківна• 16 ноября 2024
Ответ дляviter33
Припускаю, що в ’сумарному бюджеті’ нема зайвих 30+ тис. грн.
Ок тоді нехай плаче 🤣
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Ага) ну а что, и помечтать уже нельзя?😆
И расплакался потом 😂