Леди_в_ночи• 17 ноября 2024

Гроші на дрова...

Дивлюся, багато хто у нашому місті отримує допомогу на придбання твердого палива або до будинку підвозили пелети. Сім´ї з дітьми отримували також або дрова або гроші для компенсації газового опалення
Чому пенсіонери, що користуються газом, не отримали жодної копійки?? Чи вважається, що газ безкоштовно з неба падає?? Батьки платять тільки за газ по 4 тисячі взимку в 36 квадратах, субсидія - 900 грн на всю комуналку. Знову їх обійшли ((
Місячне Сяйво• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
В квартиру?🤦🏾
ого
у нее квартира а вам шаровых дров захотелось?
сильно

Місячне Сяйво• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не брєд, а реалії. Сусідні квартири не опалюються, будинок старий, багато тепла витрачається на обігрів стін.
утепліть стіни
Місячне Сяйво• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Бо така (( Вже розбиралися. Більше ’нє положено’. Дві пенсії по 4 тис.
то комуналка має бути не більше 10 відсотків, тобто 800та гривень
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
утепліть стіни
а чим можна утеплити стіни в квартирі?
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
утепліть стіни
Я клеїла утеплювач на вхідні двері, декілька шарів його (точніше 3 листи один на одне, причому різного виду, щоб хоч якийсь працював) з унутрішнього боку, лишала отвори для замку та глазка, трошки тепліше стало.
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Брала на розетці де звуко/тепло ізоляція. Це єдине що трохи допомогло. Зараз в хаті +16, а було +10
ШанельКуКу• 17 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Розбирайтесь з субсидією. Чого така мала
она такая маленькая и есть. У меня отопление централизованное, когда была массовая волна субсидий, то и я подала - мне аж 90 грн насчитали на все + 200 грн на отопление, а платила я где-то 1500 грн зимой. А как закончился сезон, то сделали какой-то перерасчет по отоплению (типа они ошиблись на 200 грн каждый месяц) и получилось, что я все обратно и выплатила.
Я своих пенсионеров просто забираю на время отопительного сезона к себе в однушку. Бо иначе они не вытянут комуналку, а деньги с меня брать категорически не хотят(
ШанельКуКу• 17 ноября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Бред у автора. 60 квадратов, газовій котел- 2000 при минус 10. Обьічно 1500 отопление, правда в квартире 20 градусов
смотря какой дом. У моих последний этаж, холодная крыша, угловая квартира и все соседи сбоку и снизу зимой не топят. То там фиг натопишься
Дама_с_коготками• 17 ноября 2024
Якщо Вас це заспокоїть, то в цьому році сусідка (в неї дров´яне опалення) отримала на сезон лише 5000 на дрова.
Машина дров коштує 14000 грн. Як думаєте їй вистачить?
Як то кажуть ті ж яйця тільки в профіль.

Снідаю авокадо• 17 ноября 2024
Не читала все. 4 тис. за місяць за 36 квадратів? В них вікна вибиті?
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене за однушку близько 2500/місяць, це в основному опалення, вода, електрика
ТебеОноНадось• 17 ноября 2024
В нас теж оформляли по 21000 на дрова від впп ООН здається, щось міжнародне. Регіон можливих бойових. Але лише тим в кого пічне, чомусь як переживуть люди з газом зиму, чи матимуть за що заплатити, не хвилює це ООН,хоча є люди наприклад,в яких газ лише до плитки підведено, опалюють дровами, але довідку що будинок не газифіковано, газове господарство не дає, тож і виплат не отримали. Теж, думаю, несправедливо, хоча б пенсіонерам та малозабезпеченим,інвалідам і різним потребуючим верствам населення щось виплатили.
Полюю на дрони• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Субсидію дають на норми споживання. Ваші батьки виходить занадто багато газу споживають. Можливо зусилля слід спрямувати на утеплення квартири.
Душа компанії• 17 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Вы можете их коммуналку оплатить,чтоб они и не знали,сказать,что субсидия пришла.
Силиконочка• 17 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Поставьте электрокотел. У меня 75 квадратов. Двухконтурный газовый котел. Зимой больше 2200 за газ не плачу. Шо вы там греете на 4 косаря, мне не понятно.
Вы даже разницу между газовым и электрокотлом не понимаете
Оченьценная• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Максимум 21 градус. Кого ’не смаліть’...
Можна 18-19 градусів і флісовий одяг, в мене 215 квадратів, на ніч ніколи не граємо, краще спати, майже не хворіємо
TANYA 0 0 0 0• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вікна поміняні. Щілин немає. Але стінки, суміжні із сусідніми квартирами, холодні. Три квартири навколо і знизу не опалюються.
Ковдри повісити на стіну якщо їх не має.
TANYA 0 0 0 0• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Сумніваюся, що хтось би захотів всиновити дітей від сумнівної матері з нюансами по стилю життя і специфічними хворобами ((
А в дит будинках які діти ? Думаєте від порядних батьків які ведуть здоровий стиль життя? Але їх всиновлюють
Сусановна• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
В квартиру?🤦🏾
Чому так багато за газ в маленькій квартирі?

Весела моль• 17 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
И шо? Утепляйте квартиру. Я ещё не включала отопление вообще. Соседи у меня только снизу. Угловая квартира, в соседних никто не живёт с 22.
И где таких волшебных только берут? Вы хоть представляете себе хоть на секундочку сколько стоит утепление? Это надо 5 зарплат по 11 тыс, как у автора. И вы думаете, что после этого они станут ноль платить за газ? Ну дешевле станет на 1 тысячу. Боже, зачем людям голова?
ProstoKoschka• 17 ноября 2024
Ответ дляКашпо
У них є Ви
А у сімей з дітьми є батьки. Діти нічим не краще інших людей
ProstoKoschka• 17 ноября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Вас сейчас субсидия волнует? Во время массированного удара по всей стране.
А чому її не повинно це хвилювати?
Скоро_вчера• 17 ноября 2024
В мене будинок старий 7×9. Котел Геліос 2х контурний. Ставили восени 21року. Вийшло тоді 18 тис. під ключ . То максимум 350 куб. накручуєм. До того був підлоговий одноконтурний то багато накручував.ї
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляОченьценная
Куди вже менше. Це зараз +20 в кімнаті, коли на вулиці +0. У морози +17- +18
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я б не проти, забираю потроху
Але особливо немає з чого. Ще років п´ять збиратиму, мабуть
Річ не в тому, що квартира дуже добре опалюється, а в тому, що з усіх квартир в будинку тільки їх квартира опалюється, інші холодні. Ще й квартира на північ виходить трьома стінами ((
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Отож((
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
У нас по 21 тис давали
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Аналогічно ((
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Оце саме брєд і є. У мене зарплатня зараз 11. За перший місяць опалювального сезону я заплатила, от тільки що, 2.5 тис. За цією логікою зарплатню я отримую у 25 тис. Але ж ні - 11! То, значить, субсидію дадуть? Також ні - не дають((
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
ого
сильно
Що ’сильно’? Чому людина, що має піч, отримала на опалення 21 тис, а людина, що має в квартирі газ, отримала дулю?? Обличчям не вийшла чи що??