Леди_в_ночи• 17 ноября 2024

Гроші на дрова...

Дивлюся, багато хто у нашому місті отримує допомогу на придбання твердого палива або до будинку підвозили пелети. Сім´ї з дітьми отримували також або дрова або гроші для компенсації газового опалення
Чому пенсіонери, що користуються газом, не отримали жодної копійки?? Чи вважається, що газ безкоштовно з неба падає?? Батьки платять тільки за газ по 4 тисячі взимку в 36 квадратах, субсидія - 900 грн на всю комуналку. Знову їх обійшли ((
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
С моих знакомых никто не получал дрова , знаю только в прифронтовых получали.
Нема в прифронтових.

автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Каким-то воображаемым людям дали деньги на отопление и дрова. Все понятно.
Не воображаємим, а реальним. За програмою підтримки населення в прикордонних регіонах за рахунок міжнародної допомоги.
Байрактара• 17 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
И шо? Утепляйте квартиру. Я ещё не включала отопление вообще. Соседи у меня только снизу. Угловая квартира, в соседних никто не живёт с 22.
У неї немає грошей на газ по 4000 грн., а ви хочете, щоб людина знайшла 20 000- 30 000 грн. на утеплення? Ще запропонуйте зробити ремонт балкону. Мені в Києві нарахували від 120 000 грн.)) Зараз всі 150 000, думаю
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляКашпо
Ну так нужно решить проблемы с субсидией
Я ж не Пенсійний фонд
ГороховаЯ• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Поруч працюючі пенсіонери живуть, отримують субсидію на таку саму квартиру 2600
Працюючі пенсіонери не отримують субсидію
Я Головна• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
забирайте родителей к себе и зимуйте вместе. а что делать? война в стране. Я своих силой посадила в машину и увезла, обеспечила им тепло, и все остальное у себя в доме.
Мой завтрак• 17 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я теж не зрозуміла, нікого не знаю кому б дали. В нас на місто мільйонник допомога грошима та гуманітаркою була лише переселенцям, і та начеб то вже усьо.
На дрова дають все життя в кого пічне опалення.Ну останні 20 років точно,це при моїй памʼяті.
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Автор, я жінка, живу в прифронтовому місті, усю війну тут. Жодної (я ще раз скажу, жодної!) допомоги від державних органів, наших громад.організацій не отримувала бо не давали. Лише декілька разів гарячі обіди від якогось благочинника. Усе.
І в мене нема чоловіка, дорослих дітей.

Забезпечуйте батьків самі.
Я роблю максимум, що можу, також дітей і чоловіка не маю.
Душа компанії• 17 ноября 2024
Что-то много родители платят,у меня 47 КВ.м больше двух тысяч в прошлом году не было.
Дрова наверное дают по субсидии.

Бегущаяпо• 17 ноября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Вас сейчас субсидия волнует? Во время массированного удара по всей стране.
Удар мине, а проблема х опаленням залишиться
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Можна конкретніше будь ласка, без фантазій. Місто, організація що це виділяє.
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви в прифронтовому місті?
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Там і живемо
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Це яка область?
Душа компанії• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не брєд, а реалії. Сусідні квартири не опалюються, будинок старий, багато тепла витрачається на обігрів стін.
У меня вообще соседей нет,поставьте агв на минимум, а не на комфортную температуру. Наверное агв ещё старое,не отключается?
В кого тако було• 17 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
А шо, холодно стало вчера? И явно не в прошлом году . Я утепляла квартиру семь лет назад. Лучше потратиться на утепление, чем на потерю тепла и оплату газа.

Ваш балкон каким боком к теме? Не делайте балкон. Заколите выход на балкон досками. И не надо будет оплатить 120 тысяч.
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Яке там утеплення, у нас 500 грн за кв метр утеплення запрошували років шість тому ще...
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Нема допомоги тут від держави і не було. Єдине що ріалі було - гарячі обіди від фонду World Central Kitchen. Ті їздили скрізь і роздавали, назва була на судочку.
пАлАвинкА• 17 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Дрова наверное дают по субсидии.
Це ж і від котла залежить, там, певно, старий і погано працює. Більше 100 квадратів у сестри,-максимум 1300 зимою. Але ж і ціна на такий котел ого-го

Перекус беру завжди• 17 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Поставьте электрокотел. У меня 75 квадратов. Двухконтурный газовый котел. Зимой больше 2200 за газ не плачу. Шо вы там греете на 4 косаря, мне не понятно.
Мені теж не зрозуміло. В мене квартира 105 м2, газовий котел і 400 кубів, це 3 тис
Тішуся неперетішуся• 17 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви в прифронтовому місті?
Так. Це зона бойових дій вважається.
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Шкода, що не можу вам квитанцію їх заскрінити
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Дрова наверное дают по субсидии.
Це не субсидія, а міжнародна допомога
Душа компанії• 17 ноября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Ну хз, мы меняли 10000 стоил года три назад, ну и работа. Но реально меньше по сравнению со старым.
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
На мінімумі, зараз 20 градусів, в морози буде 18 десь
миссАрфография• 17 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Нема в прифронтових.
Ну значит отмыли деньги как всегда. Потому что трубят уже 3 год что дают .
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Так, не новий
Интимная• 17 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я тоже не поняла откуда у автора такой расход
автор Леди_в_ночи • 17 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Де ви такий котел знайшли, за десять тисяч?
Байрактара• 17 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було

Старий балкон - це про втрату тепла. Добре, що ви зробили 7 років назад. А я квартиру купила за рік до війни.... Не все встигла зробити. І зараз бажання робити немає. Будь-яке утеплення - це достатньо дорого. І утеплення без ремонту балкону немає сенсу. Спочатку ремонт балкону - потім утеплення. Такий порядок