ФФФФристайла• Изменено 17 ноября 2024

Взгляд со стороны д.р ребенка и б/м

2 дня назад было д/р у ребенка, 5 лет. Пишу б/мужу, «с подарком придешь?». Ответ: я про это даже не подумал. Он хотел прийти без подарка, т.к недавно давал половину денег на письменный стол ребенку+алименты ежемесячно. Но при этом не отказывался заплатить за детский центр в д.р. Типо, и этого хватит, но без подарка. Могу, говорит купить торт в АТБ. Я пишу торт нужен не из атб и я его сама куплю-красивый и свежий в другом месте. Говорю, хоть что-то сыну недорогое принеси. Послал меня с этим «требованием» на х… ну я плюнула, уже хотела сама ехать . Через день потом пишет сам-завтра утром приду. Отвечаю: без подарка не приходи (ну не понимаю я этого-прийти к сыну с пустыми руками). Согласился ройти с ним и выбрать машинки перед детским центром. Ехали туда-обратно на такси, сами понимаете почему (его инициатива, сам платил). Приходит сегодня бабушка поздравлять (мужа мама). Но уже без денег, а только набор машинок за 300грн. Раньше каждый год она давала внуку 1тыс на подарок.Подозреваю, что муж взял у своей мамы деньги на детский центр, такси и подарок. А мой сын не получил те ежегодные деньги на д.р. Девочки: это я много хочу или все ок? Поосто это слизень не гнушается быть пополамщиком даже в отношении своей мамы. У нее я спрашивать не буду, неудобно. Машинки так машинки. Забить и не лезть в это все? Или больше на такое не идти в след.году-чтоб за счет моего сына весь «банкет». Д.р прошел хорошо, но без денежного подарка. Бабушка еще работает, живет сама
ХвилювАллочка• 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Может и так. Но мужик, заявивший, что придёт с пустыми руками к ребенку, это дно-днище. Не понимаю, почему тут вступаются за жлобов. Потому что сами живут со жлобами?
Я тут бачу лише те, що батько цікавиться дитиною, хоче провести цікаво час з дитиною на її д.н., а мама ставить умови і не дає безперешкодно зустрічатися з дитиною. В такому віці важливі емоції, може краще дитячий центр за чергову машинку?
Повітруля• 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Я читала автора. Вона собі придумала, що бабуся мала принести як минулого року. А може в неї не було можливості?
Я в шоці від людей... Доньці нещодавно було 7 років. Звісно, що їй хотілося свято з друзями у ТЦ. Але зараз я не маю такої можливості, тому було кіно і тортик вдома. Виходить, що я недомама
Просто звязда• 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Дети ждут подарка в любом случае, «поход в детский центр» или письменный стол или новая пижама это не подарок, а дополнение. Хоть мелочь, но дети ждут именно подарка. Может ваши конечно нет, ок.
ХвилювАллочка• 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Діти взагалі то хочуть бачити тата. Вони не розуміють всіх тонкощів, і не повинні знати всякі фінансові проблеми батьків. Що краще, хай взагалі не прийде чи прийде, завезе в розважальний центр, купить тортик і машинку? Такі мами самі спочатку не дають бачитися , а потім плачуть що батьки не приділяють уваги дітям
Замороженная селедка• 17 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ви лишаєте дитину можливості побачити батька на свій д.н., бо той без подарунка? Як на мене увага набагато важливіша, ніж подарунок, а у вашому пості відчувається меркантильність
Это называется лицемерное внимание.Если конечно папа вдруг не оказался недееспособным
булоТАЙминуло• 17 ноября 2024
Хорошо, папа оплатил детский центр, такси туда и назад и машинку в виде подарка. Что оплатили для день рождения вы как второй родитель?
ХвилювАллочка• 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
В нас була ситуація коли купили квартиру і жили майже без меблів, старшій доньці було 9 років. Я з нею поговорила як з дорослою. Або ми купимо тобі подарунок, або оплатимо святкування в розважальному центрі з друзями. Не можемо дозволити собі все. І дитина вибрала святкування. Тому так, емоції часом важливіші за подарунок
Vlada-Maria• 17 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це перший рік так. До цього було з чого
і хто тут меркантильний?
На_оба_рот• 17 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
У меня муж вообще кроме ежемесячных алиментов никакого участия в воспитании ребенка не принимает. Так , что мне по вашему день рождения ребенку не делать и ждать когда бабушка с папой принесут подарки и 1000 грн. Мой вам совет не нужно надеяться на кого-то лучше сами зарабатывайте и покупайте, то что хотите.
Мой муж 13 лет не видел ребенка и ничего, алименты через суд платит по нынешним меркам нормальные, я полностью выполняю все хотелки ребенка, путешествия, айфоны, одежда, учеба, кружки. Запомните никогда не нужно на кого-то надеяться. В вашем случае мужчина хоть какое-то участие принимает в жизни ребенка, радуйтесь и не давите на людей. На данный момент Вы чужие люди и если он платит ежемесячно то нет смысла на него еще больше давить. Скажите спасибо и за это.
Я точно так, как и вы рассуждаю
Тоже муж не видел и не общался с ребенком после развода ни разу, 18 лет уже прошло, алименты через суд , правда, минимальные платил, вот по этому я и привыкла ни на кого кроме себя не расчитывать
Vlada-Maria• 17 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Вы мужчина? А про равные обязанности родителей не слышали? Я на ребенка трачу ежедневно не считая деньги. Одна только книжка 350грн, что говорить про остальное. А принимает участие, потому что его мама настаивает. Чтоб не было, как в его детстве
а Ви, так розумію, стараєтесь навпаки, щоб так і було?
Просто звязда• 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Автор не писала, что она не дает видеться
ХвилювАллочка• 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Взагалі то писала, щоб без подарунка не приходив
Просто звязда• 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Дети - не взрослые, взваливать на их плечи ваши финансовые и прочие проблемы не нужно
Просто звязда• 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Правильно сказала, для блага отца же
Добродійка• 17 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Капець. Ви були у шкурі одинокої мами, що так пишете? Ті алименти-сльози в порівнянні з потребами дитини
Який шик,коли ніщета?Дитячий стіл,центр,подарунок,торт не такий.Нащо останнє віддавати і з шкури лізти,як на потреба нема
ХвилювАллочка• 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Звісно ні, не дитячі проблеми. Донька хотіла святкувати з друзями в розважальному центрі. Ми не могли оплатити і святкування, і дорогий подарунок, і в школу занести цукерки. Я дала вибір, або одне, або інше. Вибрала святкування. І повірте покупка великої квартири, де в неї появилась своя кімната, без меншого брата, теж важливо.
Просто звязда• 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Потом она будет ходить в терапию, если вы ещё и это ей озвучиваете (про квартиру и отдельную комнату)😢
ХвилювАллочка• 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Які б ми не були хороші батьки, наші діти будуть мати що розповісти своєму психотерапевту, і ваші теж) А як це дитині не озвучувати про квартиру? Ми коли вибирали, то вони з нами ходили на огляди і казали свою думку) А кімнатою вона тішиться, бо перед цим ділила з меншим братом і для неї свій простір дуже важливий.
Діти не повинні турбуватись про гроші, але коли батьки не виконують всі бажання, то нормально пояснювати дітям, чому ми не можемо поїхати зараз в Карпати чи купити щось нове з техніки, таке як планшет наприклад. Пояснювати треба, а не просто казати не куплю, бо не хочу.
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Что за отец, что готов прийти без подарка? Тьфу это, а не отец. Какие бы отношения не были между матерью и отцом, но собираться прийти с пустыми руками к 5ке, это за гранью
Вот я о том же.
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Если у меня с финансами трудно, я др отмечаю дома , а не в детских центрах. Так что автор не дадите на жалость ’ мать одиночка’. А за бабушку это треш. А что ваши родители внуку подарили ? Без подарка пусть не приходят , скатт им хоть не забыли ?
Где я писала, что с финансами у меня туго? Я работаю и денег на ребенка не жалею, в отличие от «папы». Моя мама купила обалденный торт, конструктор, наготовила вкусностей и еще деньги пыталась всунуть, но я не взяла т.к и так достаточно с ее стороны. Если он себя ПАПОЙ величает, пусть же им будет-на деле, не на словах! Или подарок за 200грн раз в году для вас перебор? У меня таких проблем почему-то не возникает. А то получается игра в одни ворота-все сама, да сама. П.с , бабушка-не дряхлая старушка, как вы себе представили наверное. Просто папа за ее счет решил выкрутиться. И эти деньги могли быть подарены внуку, а не закрывать фин.дыры ее сына. При том, что он работает. Вот в чем вопрос
Ksusci• 17 ноября 2024
Господи, у нас бабуся зі сторони батька взагалі загубилась десь. І прабабуся, яка на словах дуже любила внучку. І що? Я наприклад не хочу від них нічого, бо люди можуть дати те, чого у них надлишок-любов, піклування, гроші. А вони в цьому плані бомжі, бідні в першу чергу ментально і морально.
Якщо бабуся прийшла вперше без грошей, але з подарунком, то це ж прекрасно.
Не всім дітям так щастить.
Ви ж не знаєнте яка у неї ситуація.
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
Що побачила я : батько оплатив дит центр, хотів купити торт, дав частину грошей на письмовий стіл, платить аліменти ( суму автор не озвучила). Ніби непогано. Але авторці усе не так, торт не такий, прийшов не так, сказав не те. Як на мене - він би може і робив щось більше, але за вказівками, причому агресивними.
Щодо бабусі - тут взагалі шок. Зараз такий час, що й дорослому важко , що казати за людей похилого віку. А авторка вираховує скільки їй не додали
Ви точно вірно зрозуміли? Мій чоловік міг ці гроші (які призначалися для онука раз на рік) від бабусі взяти на оплату дит.центру і таксі. Не свої заплатити, а її грошима! Якщо б він так не зробив, вона б їх онуку подарувала на подарунок. Як щавжди це робила. Бабуся в нас не стара кляча, а цілком бодьора жіночка. Так шо не драматизуйте.
А аліменти геть невеликі. Так шо ми особо не жируємо! Ніхто ту бабусю не трусить на гроші, просто цікавили думки людей зі сторони з приводу ушлості кол.чол. В дитини іграшок до стелі…щодо агресіі, так-члму ні після всього пережитого! Інтереси дитини перш за все
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Якщо не було можливості- питань не має. Я не хочу, щоб мати кол.чол вирішувала його незакриті питання з його дитиною.
ХвилювАллочка• 17 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це ваші фантазії! Звідки ви взяли, що чоловік взяв ті гроші у матері, які вона хотіла подарувати?
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
В дитячі цннтри він його водить раз на тиждень стабільно. Перешкод не ставлю, навпаки наголошую на більш довші і часті зустрічі. Умови маю право ставити кол.чол. Бо без них я не дочекаюся від тата ні копійки
Повітруля• 17 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це Ваші здогадки, щодо того міг узяти ті гроші чи не міг. Ви вся така успішна, а за ту тисячу готові горло перегризти.
Звідки Ви знаєте мат можливості чоловіка та його матері, їх витрати?
Інтерес дитини на даний момент - спілкування з батьком, бабусею. Вважаєте, що мало грошей дає - скажіть йому про це , аргументуйте.
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Вы мужиченка-защитник бывших мужей или налоговая? Женщина с ребенком просто не может задавать ТАКИХ вопросов, т.к в курсе бесконечных трат мамы на жизнеобеспечение ребенка. Но чтоб вы были спокойны-мои личные подарки на д.р помимо всего прочего: зимние фирменные новые штаны, копилка, шарики, 5 НЕ ДЕШЕВЫХ качественных книжек. Именно поэтому и возник вопрос к «папе».
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляПросто звязда
Совершенно верно, без разницы его цена. Главное от кого он и что он вообще будет! Дети не мыслят бюджетами , им эмоция нужна . Бюджеты будут уже потом
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Не зрозуміла ваш коментар. Ви мене ніщетою назвали? На діснейленд звісно нп заробили, так. Як у вашому баченні має виглчдати дитячий д.н.? Почитайте відповіді людей, тут багато більш складних випадків де ні батька, ні аліментів (нехай і малих). Що ви цим мамам скажете?
автор ФФФФристайла • 17 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Це мої здогадки, тому що ця людина так робила постійно навіть при мені, я на це дивилась і дивувалась. Коли в його мами ламається кондиціонер і вона його кличе полагодити, він з психами оре шукай майстра за свій рахунок. І користується її добротою, коли він за щось не хоче платити. Здоровий дорослий працюючий лось