Ищу Целительницу в Белой Церкви или Киевская обл.
Чтобы сняла порчу.
Если кто-то, что-то знает отзовитесь пожалуйста.
Чтобы сняла порчу.
Коленная ложечка• 17 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А почему вы решили, что у вас порча?
порча не порча, а склероз точно, бо 3 теми створила
ЖивунаБагамах• 17 ноября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А да?) Просто интересно стало, это было когда-то модно все проблемы спихивать на порчу, давно просто такого не слышала.
Единая страна!• 17 ноября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А більшість порч знімається сімейним лікарем за пару тижнів.
Пишіть будь ласка ПО СУТІ,
Якщо немає чого сказати-МИМО! пролистайте це питання,
а хочете поржати, то ідіть в цирк.
ЖивунаБагамах• 17 ноября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Або психологом, в мене був невроз на фоні стресу, мені здавалась, що я сходжу з розуму, при такому розладі, таке буває. Свекруха мені порадила бабку, та мені такого наговорила, що після неї я довго не могла прийти до тями. Але то було давно, більше на таки експерименти не ведусь.