Правильно_Валерчик• 17 ноября 2024

Пігментація - дієві методи боротьби

Дівчата, поділіться своїми методами для позбавлення пігментації
Засоби, крема, сироватки, лазер та інші
Може якісь вітаміни?
Чула, що якісь таблетки приймають?
Які аналізи варто здати?
Буду рада усім порадам)
сама себе прекрасная• 17 ноября 2024
Все, що будете робити, до лампочки, і навіть буде гірше, якщо щоденно не захищатися від сонця. Це основне правило
Кучерявочка• 17 ноября 2024
Можна до спеціалістів звернутися наприклад до дерматолога.
Можливо то алергія і кремчик не допоможе
вре_Динка• 17 ноября 2024
Сезон пілінгів розпочався якраз
Дівка в намисті• 17 ноября 2024
Моя мама убрала свои пигментные пятна касторовым маслом. Мне не помогает. Делала лазерное фотоомоложение — высветлило. Потом спустя время я игнорировала спф крем, и прощелкала срок годности - пигментация вернулась. Сейчас смотрю на крем Tritospot
Интимная• 17 ноября 2024
Стики от солнца, курс пилингов (10-12)
автор Правильно_Валерчик • 17 ноября 2024
Ответ дляИнтимная
Стики от солнца, курс пилингов (10-12)
Що за стіки?
Ответ дляДівка в намисті
Як маслом правильно та часто користуватися, щоб був результат?
Тут надолго• 17 ноября 2024
Делаю курсом пилинги , третиноин с октября по апрель . Пользуюсь спф круглый год , но уродские веснушки все равно проявляются летом , зимой идеальное лицо , летом все появляется
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Не нужно, он кожу разъедает буквально, сделаете еще хуже.
Кіма кепка• 17 ноября 2024
Эленеон Н или акретин, спф 50
ПушАпница• 17 ноября 2024
Транексамовая кислота убирает пигментацию, но это должен доктор прописать и есть побочки.
Если чисто внешний уход, то гликолевая кислота, миндальная, азелаинка, витамин с, ниацинамид.
Есть еще хороший крем Fusion Meso Radiance Сream, мягко убирает даже давние пятна
Ответ дляПушАпница
Дерматолог може прописати чи до якого лікаря звернутися?
Ви приймали, як довго, допомогло?
Ответ дляПушАпница
Користуюся зараз від сесдерми сироваткою та кремом (азелак ру)
Плями посвітлішали, але повністю не зникають
А з першим сонцем, навіть з спф - стають темнішими
Раніше не було ніяких проблем з пігментацією, а зараз просто катастрофа - старі не проходять і їх стає тільки більше
Дівка в намисті• 17 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Она наносила вечером , на чистую кожу . Каждый день. У неё за пару месяцев сошло и на лице, и на руках.
Я и вечером наношу, и утром на несколько часов — особых результатов не наблюдается(
Наверное, зависит от первопричины появления пигментации.
MacOS-ница• 17 ноября 2024
Також за засоби з транексамовою кислотою, сироватка та крем від дерматофекторі мої фаворити. Пілінги потребують часу, але коєвий наприклад також досить ефективний
Дівка в намисті• 17 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Да? Хм.. наношу вот только на сами пятнышки. Вижу, что будто подсушивает слегка.
У мамы вообще всё очистилось. Спф не пользуется…
flekder• 17 ноября 2024
проверьте шейные артерии, основная причина деградации кожи это плохой кровоток: что с давлением?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 ноября 2024
врач говорит, что грязь попала в кровяное русло и отразилась на коже. что-то в этом роде. нужно чистить кишечник, печень и все.
Ответ дляflekder
Тиск або понижений тиск, або норм

Не знаю, чи є якийсь взаємозвʼязок, але синці на тілі зʼявляються швидко. Десь стукнуся об стільчик чи ще щось, навіть значення не придам цьому, але синець буде обовʼязково
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви приймали, як довго, допомогло?
Не приймала, бо маю протипокази.
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Від сесдерми спф жахливий, треба щось інше
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Я зустрічала відгуки, що після гідрохінону зʼявляється ще більша пігментація з часом, яку вже навіть пікошур не бере
Ответ дляПушАпница
В мене спф не від сесдерми. А чому він жахливий?
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Бо з ним наче не згораєш, але засмага трохи є і пігментні плями темнішають. А взагалі я фанат сесдерми
Ответ дляПушАпница
А який хороший спф?
Трохи злякана• 17 ноября 2024
Фотоомоложение на аппарате Люмекка
Ответ дляПушАпница
Я чула таку інформацію, що якщо ти тільки лице завжди мажеш спф, то це все одно не допоможе від пігменту
Що організм реагує на сонце іншими частинами тіла і пігмент потемніє все одно
Що треба тільки зовсім ховати тіло від сонця, шляпи, сорочки з довгим рукавом і т.д
А влітку це нереально (((
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
А влітку це нереально (((
Так і є. Слідкую за індексом уф на епл вотч, вдягаю сорочку з довгими рукавами, капелюшок, спф, а пігментаціє є.
Ответ дляТрохи злякана
Фотоомоложение на аппарате Люмекка
А потім не зʼявляється в цих місцях, де був пігмент раніше?
І як довго пігментація сходить/заживає?
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Фотоомоложение на аппарате Люмекка
Ой ні. Після Люмекки в мене ще більші плями стали через рік.