Луковая• 17 ноября 2024

Променева терапія коли неоперабельна пухлина легень.

Дівчата, птрібні ваші поради.
У тата карцинома легень, 2 стадія.
+ діабет, + ниркова недостатність 4 степінь
Лікар радить променеву терапію. Розкажіть, це допоможе?
Променева така ж ефективна як і хімія чи менш ефективеа?
Можете порадити лікарів для консультації?
Мрію про космос• 17 ноября 2024
А що змінить знання різниці, якщо у вас нема вибору?
Стрекоза любви• 17 ноября 2024
Хімію вам не пропонують?
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Хімію вам не пропонують?
Сказали не можна, нирки не витримають хімію.
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Тато хоче зважити всі за і проти.
Мрію про космос• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Тато хоче зважити всі за і проти.
Які?
Ви вже писали, що хімію і операцію йому не можна.
Перед чим стоїть вибір?
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Які?
Перед чим стоїть вибір?
Лікуватися чи ні.
Однозначно• 17 ноября 2024
Ідіть на променеву, якщо лікар радить. Переноситься легше, ніж хімія. Може, як зменшиться пухлина, прооперують або добиватимусь пухлину хімією. Променева безкоштовно за програмою медгарантій і є центри, де сучасні лінійні прискорювачі.
Однозначно• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Тато хоче зважити всі за і проти.
У легенях прогресує швидко, не втрачайте час.
Ирина_Б_• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
химия это огромная нагрузка на внутренние органы (печень, почки, слизистая), многие не выдерживают именно химии. Лучевая это тоже не безопасно, но не будет такой интоксикации организма. Но тут важно что б физики правильно рассчитали и точки и дозу.
Стрекоза любви• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Судячи з того, що операція та хімія не варіант, то дійсно варто спробувати променеву терапію. Як мінімум, можна зменшити розміри і уповільнити ріст. З цим і жити.
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую ❤️
Мрію про космос• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Лікуватися чи ні.
Ви ж все вже гуглі почитали.
Карцинома - її не вилікує опромінення. Може сповільнити ріст.
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Ви ж все вже гуглі почитали.
Читала що можна випалити її опроміненням. Не читала що не вилікує
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Ви ж все вже гуглі почитали.
Господи.. була надія на це…😭😭😭
Позаземний розум• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Лікуватися чи ні.
Тут никто не угадает( Все зависит от множества неизвестных факторов( У меня в семье были онко больные - кто-то быстро ушел с лечением, кто-то жил без лечение более 15 лет, но изменив полностью свой образ жизни, кто-то поборол на ранней стадии с лечением. Я бы выбрала для консультации еще пару специалистов и начала лечение. Врач прав, что с таким отягощенным анамнезом химию о не выдержит( Это очень агрессивное лечение и большая нагрузка на организм. Нужны силы
Мрію про космос• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Господи.. була надія на це…😭😭😭
І я її забрала?
Я думаю, що вам лікар все пояснив, ще до мого повідомлення
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляПозаземний розум
А хто жив без лікування 15 років? Рак чого був? Сталія і як змінили спосіб життя?
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
І я її забрала?
Ні, не пояснював
Казав лікувати променевою терапією. Що вона безсильна не казав
Однозначно• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Ні, не пояснював
Вона не безсильна, вона зупиняє або зменшує пухлину. Порадьтеся з ендокринологом щодо діабету, може, треба змінити ліки, увага до дієти, рівня цукру. Є підозра, що в з тиском є нюанси - теж на контроль і приймати ліки щодня. Це все і на нирки вплине.
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Дякую..
Сильно впливає на нирки?
Однозначно• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Дякую..
Сильно впливає на нирки?
Зниження рівня цукру та нормалізація тиску мають розвантажити нирки. Я про це.
Але під час променевої цукор може трохи піднятися, тому бажано точно знати рівень, дієта + можливо сильніші ліки від діабету
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Дякую
А що до безкоштовного лікування то ви як вважаєте?
Ми планували лікуватися платно.
Я не знаю яке буде відношення і увага при безкоштовному
Можливо краще в приватних клінніках?
Позаземний розум• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Бабушка. РМЖ, на какой стадии обнаружили я не знаю, мы узнали о ее диагнозе за год до ее смерти, до этого она скрывала. Потом упала, перелом и резко все завертелось. Но потом когда анализировали, она как раз в тот период полностью пересмотрела питание и вцелом все, начался спорт, травки-муравки разные употреблять стала. Но на мой взгляд это скорее исключение из правил( большинство случаев, которые знаю, если затягивали начало лечения по разным причинам не выживали(
2я стадия раняя, я бы искала оптимальный вариант лечения и не тянула с началом.
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Дякую
Ми шукаємо
Я не знаю куди краще звертатися для консультації
Як_наготую...• 17 ноября 2024
а что принимает от диабета?у меня от метформина ухудшились показатели почек и печени.
ПешитеБесАшипок• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Лікуватися чи ні.
Тут питання стояти не повинно.
З лікуванням шанси є
Без лікування - немає. І смерть це важка і дуже тяжка.
У мене мама так помирала - задихалась, спала сидячи, постійно відкачували рідину з легенів.
Ні з чого у вас обирати.
Як_наготую...• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Дякую
Ми планували лікуватися платно.
Можливо краще в приватних клінніках?
если платно -то вас разденут до трусов.
есть госклиники,лучше там заплатите и будут с вами носится как с писаной торбой.
Позаземний розум• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Дякую
Ми шукаємо
Папе здоровья! Куда обращаться не подскажу( Желаю найти хорошего врача!
Вам выше правильно написали, сейчас то что помимо лечения можете сделать - это максимально повысить качество жизни взяв под контроль диабет и поддерживая почки. Тут в первую очередь питание и образ жизни играют роль.
Вы наверняка многое знаете о диабете, но кроме прописных истин, я бы повесила монитор типа либры хотя бы на 2 недели, чтобы увидеть реакцию именновоего организма на все препараты и все продукты. Это многим помогает. Иногда показывает крайне не типичные результаты и позволяет хорошо скорректировать питание
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Не знаю точно які ще ліки але він на інсуліні. Діабет 2 типу, але перевели на інсулін, щоб втярувати ногу.
автор Луковая • 17 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
если платно -то вас разденут до трусов.
Ще більш заплуталася. А безкоштовно може бути якісно?