Щедрик• 17 ноября 2024
Сосюкатися з дітьми.
Чи пам´ятаєте ви як виглядали дорослі у ваших очах коли вони з вами сасюкалися в дитинстві , І чи любите ви взагалі самі сосюкатися з дітьми, і як виглядають інші люди в ваших очах коли сосюкаються з дітьми.
Я не маю на увазі взагалі не любити дітей, мається на увазі кривлятися перед ними .
Ой а чи це такий гарненький хлопчик, Я зараз цього хлопчика украду сюсі-пусі.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 ноября 2024
Ответ дляNo problems
С ребенком никогда не сюсюкала, вот кот это другое дело.
коту вы прислуживаете
No problems• 17 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
коту вы прислуживаете
Это мягко говоря
Морковна• 17 ноября 2024
Якщо дитині рік, то норм. А далі мене підбішує. Моя родичка досі таляля-опапа, а онуці найменшій чотири роки.
«Ций це сьопик такий хольосий?» 🤮
Викасикрет• 17 ноября 2024
Вообще, такого не помню, малая была, наверное. Та пусть сюсюкаются, главное, чтобы не лезли в губы целовать. Эт моя личная травма
Мульйонерша• 17 ноября 2024
Сюсюкаться и украду - для меня это из разных опер. К сюсюканью отношусь нормально, а украду - это уже звучит как угроза.
НетЕщеНаверное• 17 ноября 2024
Одразу нормально говорила і називає речі і все інше. Коли з дитиною сюсюкались, то вона здивано дивились, бо не розуміла 🤣
І їй одразу починали ставити діагнози 🤪
Баба Йога• 17 ноября 2024
Ответ дляМульйонерша
А дай я тебя за пузик укушу? Тоже угроза?
Любительница• 17 ноября 2024
Ответ дляМорковна
«Ций це сьопик такий хольосий?» 🤮
Моя сестра так робить, моєму молодшому вже майже 10, а вона з ним сюсюкається. І зі своєю підліткою також. Виглядає доволі огидно. Мої діти її терпіти не можуть. Говорить, прям як ото ви написали, веее
БолеИменее• 17 ноября 2024
Пам´ятаю як йшла зі школи, а сусідка почала сюсюкатися зі мною. Я подумала, що вона кривляється з мене і поскаржилася мамі. А мама побігла та накричала на неї.
Викасикрет• 17 ноября 2024
Ответ дляЛюбительница
Ну есть приколы, которые сохраняются с детства. У нас была игра, ещё когда племянник был малой, потом муж мой подключился. Сначала это была реально игра, потом просто гонево с племянником, когда он повзрослел, сейчас так же играем с малой племянника))