Бринзолетта• 17 ноября 2024
Хто зустрічається/живе з офіційно не розлученим чоловіком
Вже майже 5 років разом. З дружиною живе окремо, 100% її не любить і не спілкується. Діти за цей час вже майже виросли. Нам з ним добре, живемо то разом, то окремо, як нам зручно, матеріально я не залежна, але усі побутові питання на ньому. Заміж не звав, та мені воно й не треба. Не розлучається, бо каже, що геморно, і одна дитина ще не повнолітня. Не хочу на нього давити, але останнім часом, щось мені не комфортно з того. Як його підштовхнути?
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Машина куплена в браке,значит общая,вы не знали?неважно на чье имя
Нема там ніякого брака. Вони живуть окремо в не ведуть спільне хазяйство
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Ну это в суде ещё надо доказать.А так они в браке и общее имущество.Вы пытаетесь обманывать саму себя?
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
:) вони не будуть судитись
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
:) вони не будуть судитись
Ок,но от этого юридический статус его машины не меняется,на сегодняшний день она общее брачное имущество подружжя
Відморожена• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
:) вони не будуть судитись
яка різниця як вони поділять майно чи ви переживаєте з цього приводу?
так ви за майно переживаєте чи за те, що він не розлучається??? не сильно то ви його і любите раз грошенятка його рахуєте... побут же ж на ньому, самі писали.
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляВідморожена
Дивно ви читаєте. Про побут побачили, а про те що я фінансово незалежна ні?
Мені його майно не потрібне.
Чесно кажучи, після цієї теми мене попустило щось змінювати. Навіщо псувати хороше.
Мені його майно не потрібне.
Love_Love_Love_• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Мені його майно не потрібне.
Не хороше , а аху @нне
Відморожена• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Мені його майно не потрібне.
вас нервує, що в один день вона може на щось зазіхнути, але ж ви фінансово незалежна кажете, але жінці його в рот заглядаєте... якась ви не зовсім і незалежна... гроші все ж таки рахуєте.
Все будет, но потом• 18 ноября 2024
Прикольненько, особенно про то, что 100% не любит и не общается.😝🤣