Бринзолетта• 17 ноября 2024
Хто зустрічається/живе з офіційно не розлученим чоловіком
Вже майже 5 років разом. З дружиною живе окремо, 100% її не любить і не спілкується. Діти за цей час вже майже виросли. Нам з ним добре, живемо то разом, то окремо, як нам зручно, матеріально я не залежна, але усі побутові питання на ньому. Заміж не звав, та мені воно й не треба. Не розлучається, бо каже, що геморно, і одна дитина ще не повнолітня. Не хочу на нього давити, але останнім часом, щось мені не комфортно з того. Як його підштовхнути?
Совбез• 17 ноября 2024
Скажите, что возможно беременны. Посмотрите, в какую сторону побежит. Может, правда, не вернуться
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляНервогенератор
Ви ду…
Ви його не знаєте, він дуже гарна людина і надійна.
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І з вами немає - він впевнений
Звісно немає. Навіть елементарне не може зробити для жінки, яку іпе. Це ж мізер. Хоч би з поваги це зробив, щоб автор себе почувала комфортно. Що він не чийсь, та ще і офіційно.
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ось зустріне жінку, яку покохає, то ще і побіжить платити хабарі, щоб за пару неділь розвели. Мужик, як боїться жінку втратити, то таке творять, що і не подумав би ніколи, що вони на таке здатні.
Не потрібні ви йому, вирішив, вам і так сойдьот. Одна варта всього, і він все зробить для неї . А іншій , як вам: нічого. Знецінює вас , як жінку , конкретно.
Це точно, маю приклади де розводились і в гірших відносинах, головне що чоловік хоче не втратити кохану
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Прожили вместе 4 года до его развода. С женой они к тому времени уже лет 7 как не жили. Мне его штамп совершенно не мешал
А як сталось, що він розлучився?
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
А у розлученні винна дружина, загулявша?)
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Не в тому справа. Не подобається, що в нього офіційно є інша жінка
А в чем гемор написать заявление и 1300 сбор?)))
Love_Love_Love_• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Йому це не важливо
Ви або зовсім дурочка, вибачте, або троль.
Можна жити без штампа в паспорті, я в це повірю що людям це не важливо, сама такою певний час була.
Але не можливо жити з іншою жінкою і пи@діти що тобі гєморно розвиватися з дружиною, що тобі не важливо, це брехня, ви просто для нього не важлива от і все, а там він ще на щось надіється.
Геморно розвестись в Україні це дуже смішно.
Хвильоватиша• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
А як сталось, що він розлучився?
Его жена собралась заводить ребенка со своим мужчиной. Поэтому и оформили развод
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
З тою жінкою у них нема майбутнього я впевнена
Так добейте его,она вам будет благодарна только
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Йому це не важливо
Це важливо вам. Ви не бачите, що він це не робить заради вас. Ви пусте місто для нього, чи що?
Нервогенератор• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Піздеж
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Клас. У нас, на жаль, не той випадок. Його жінка сама живе.
Love_Love_Love_• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Він напевно щасливий що вона досі сама
Хвильоватиша• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Автор, вам важно чтобы мужчина развелся, значит вы должны ему об этом сказать,не намекать, не ждать, не изводиться, а сказать прямо и честно.
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Думаете из-за нее не разводиться?)))
Я в положении той женщины,давно отдельно и он 300 лет не нужен,но он отказался подписать бумагу что не против развода
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Та, так, мабуть. Треба. Але хотілось щоб він сам це розрулив
Королева ганделику• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Моя сусідка після розлучення з чоловіком, офіційного, стала його коханкою через 3 місяці))) Хоча він же пішов від дружини до коханки . Заміж за нього не хоче, і відмовила вже раз 5. Бігає до неї у дзьобику подарунки таскає, все ремонтує, дітей нянче забирає, все купує. Її ахає. Вона насолоджується життям.
Хвильоватиша• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Вы переоцениваете себя. Разуливать он будет сам или не будет. А вы только расскажете о вашем отношении к происходящему и не более
Вапщета• 17 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Думаете из-за нее не разводиться?)))
А почему отказался? Решил подгадить? Или ему выгодно?
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляВапщета
Подгадить
Разведут надеюсь в суде рано или поздно,но так было б быстрее
Лучше б нашел женщину типа автора,чтобы поторопила))
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Думаете из-за нее не разводиться?)))
За його словами, він сам пішов, бо, просто не міг більше жити разом. Він повністю відрізав усі стосунки, жінка у нього, як він каже, горда, не зможе його пробачити, вона навіть на аліменти не подавала, що б з ним не спілкуватись
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Ну ок,так почему не подал заявление?он же не может купить машину и квартиру
Ну и для подачи на алименты общаться не нужно
Ваш мужчина мудак ещё тот,но вы конечно же не поверите и считаете его прекрасным
Вапщета• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Деякі чоловіки і без оформлення аліментів гроші на дітей дають. Ваш я так розумію цього не робить? Тобто втік, або скоріше всього його вигнали і він просто забив на своїх дітей. А не розлучається, щоб всі інші жінки були в якості коханок і навіть не заводили розмов про шлюб. Зручно влаштувався)
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Він купив машину, квартира йому не потрібна, у нього будинок. І Ви не в курсі, ситуації
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Ну машина их общая,ему ок?
Не в курсе чего?))
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ дляВапщета
Його жінка зараз живе в його квартирі з молодшою дитиною. Він не втік. Що у них там з дітьми не знаю, але він допомагає. Вони інколи приїздять, я з ними знайома, все ок
Бринзолетта
• 17 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ну машина их общая,ему ок?
Не в курсе чего?))
Машина його, він її купив, вже як пішов. У дружини є авто.
Ви, просто, не знаете, на скільки він порядна людина
дамаБезСобачки• 17 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Машина куплена в браке,значит общая,вы не знали?неважно на чье имя