Не за Будка• Изменено 17 ноября 2024
Білий наліт після видалення зуба - норма?
В п´ятницю видалили зуб. На сьогодні рана у білому нальоті і підвищена температура тіла. Біль не проходить.
Це варіант норми? Чи ускладнення?
Многие пациенты принимают его за гной и пытаются убрать из раны. Делать этого нельзя — белый налёт свидетельствует, что заживление проходит успешно, а на поражённом месте формируются новые мягкие ткани. А сам налёт — это белок фибрин, который является компонентом соединительной ткани.
Не за Будка
• 17 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Но вы понаблюдайте, у меня был налет, но не гной. Может вам лучше к стоматологу сходить, чтоб не дай Бог воспаления не было
Мене хвилює, що температура підвищилась.
По гуглу читаю, на одному сайті пише норма, а на іншому, що це симптом альвеоліту.
Мені б цю ніч переспати, бо минулу боліло дуже сильно. А вже вранці поїду в клініку
думаю темпа підвищена - не сильно норм , в п’ятницю сину 2 зуба мудрості вирізали - темпи немає, біль помірна, 2 пакетики німесилу на сутки десь п’є, але на одному на швах кілька маленьких жовтуватих кульок, теж переживаю, чи не гній, але якоїсь цікавої правильної форми )
Не за Будка
• 17 ноября 2024
Ответ дляBilenkova
А йому аб призначали?
В мене німесіл з нурофеном чергуються, бо одного не вистачає. Вчора ще норм було, а навечір через дві години після знеболювального почало боліти. І шви кровлять, набряк сильний
Ответ дляНе за Будка
Да температура это не норма. Мне удаляли зуб и имплантацию зуба делали, но температуры не было. Я пила антибиотик
Не за Будка
• 17 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Мені не призначили
Але, думаю, варто було
Бо видалення було нелегким, корені випилювали ☹️
Але, думаю, варто було
Не за Будка
• 18 ноября 2024
Ответ дляBilenkova
так, призначили аб 3 дні по 2 таб: аугментин 500 або ще 2 інших, щось на вибір, але видаляємо другий раз , то завтикала з першого дня дати, то всерівно темпи не було, ось почав пить з сьогоднішнього дня
Дякую, що відписались. Сьогодні потрапила до лікаря, призначив аб, бо ускладнення. Мали призначити з першого дня, але... Інший видаляв, але по тому, як вона це робила, можна було здогадатись що або потрібен. Вона ламала того зуба жесть просто, а потім випилювала.
Ответ дляНе за Будка
жах, звичайно, мені теж випилювали в свій час, але для цього я оформлялась в стаціонар