Летчица• 18 ноября 2024
Дівчата, це нормальний шрам?
Чи треба з ним щось робити? Мені здається, він в останній час чи то потемнів, чи то почервонів… Після операції прийшло 10 місяців. Дякую
Увага! Особливо чутливі особи фото не відкривайте)
Свезло так свезло• 18 ноября 2024
Нормальний, в тих тканинах ще відбуваються процеси відновлення. Потім він стане взагалі білим.
Летчица
• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Ніби нормальний, ви фізичні навантаження не збільшували?
Ні, не збільшувала
Летчица
• 18 ноября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую
КокошинЭль• 18 ноября 2024
Це після КС? Нормальний, акуратний. Він стане значно світліше через пару років.
В мене майже не видно
Летчица
• 18 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
В мене майже не видно
Ні, це операція на печінці
Летчица
• 18 ноября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Лікарі молодці, акуратний шрам, з часом стане непомітним
Так, лікарі ювеліри. Через 10 днів після операції дивився печінку узист, який мене вів в мене в місті, то сказав якби не знав, що там було, то навіть і не подумав би що на цій печінці була складна операція
Пані з калабані• 18 ноября 2024
у вас охайний тоненький рубець.
в мене товщиною в мізинець( але з ним навряд чи шось можна зробити окрім як вирізати знову. і зашили гарно, але така шкіра, схильна до келоїдів((
Ловлю капці• 18 ноября 2024
Почитайте про силиконовый пластырь от шрамов. Я боялась, что после травмы на лице останется шрам, мне дали кусочек такого пластыря, шрам не образовался. Может и вам поможет, если время не упущено?
Астоновитесь!• 18 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
скільки ви його носили?
Забагаловка• 18 ноября 2024
Нормальний у вас шрам. У мене після видалення апендиксу теж акуратний, а от після народження дитини(природні пологи) щось пішло не так, масивна кровотеча, екстрена операція…шрам великий, нерівний(.
Ловлю капці• 18 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
скільки ви його носили?
Месяц. Но у меня была недавняя рана на брови, я носила для предотвращения шрама