Теща дочки• 18 ноября 2024
У кого є такси?
Похваліть своїх, покажіть)
З якими проблемами зіштовхувались? На що радите звертати увагу?
Дуже дякую
Мию вікна у мороз• 18 ноября 2024
В мене є - це моя четверта собака. Був дворняга, лабрадор, спанієль, але такса зе Бест! Маленька, розумна, лагідна, не має шерсті, не воняє). Це мій хвостик, любить цілуватися, щоб його гладили, чухати пузико, обіймали. Собака-вода - ти його покладеш як тобі зручно і хочеться , і він так і буде лежати. Полюбляє їсти смаколики, типу оладки, налисники; варене м´ясо+ трохи рису, гречки, вівсянки. Є корм, іноді даю коли немає чого готового. Також даю сир домашній і молоко. Спить тільки в кроваті, в ногах під одіялом навіть в літку
Мінуси забула) метіт падлюка...
Пишу_граммотно!• 18 ноября 2024
моей девочке 9 лет, любим её все очень, спит со мной. ест корм, любит выпрашивать еду со стола).
делали пару лет назад операцию - грыжа на животе была, с позвоночником, ттт, всё норм.
была помоложе повреднее, особенно, когда оставалась одна - очень этого не любит, для нас это самая большая проблема. сейчас работаем удалённо, поэтому проще с этим.