хочу завести спаніеля, але дуже страшно що буде оцей період неадекватний, боюся що не зможу з ним. бо не готова рано вставати та терпіти як він шкодить, хоч всі власники і кажуть «ой та золота собачка ніколи нічого не погризла в хаті». може порадите якусь іншу породу? можна поменше
Царевна_несушка• 18 ноября 2024
Любое животное требует любви, терпения, воспитания, ухода и денег. Если один из пунктов невыполним, не заводите животное вообще
Украиночка• 18 ноября 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
И времени
Мольфарочка• 18 ноября 2024
А вы готовы с ней бегать два раза в день по несколько часов? Это охотничья специфическая собака , заведите декоративную
Задолбулька• 18 ноября 2024
Все життя мріяла про Джек рассела
Почалася війна -взяла
Кокер набагато адекватніший звичайно
Бо Джек-ураган!!! Але я його обожнюю до усирачки(вибачте) пробачаю йому попіси на ліжко (вже пройшли) купили наматрацник відразу після першого разу. Та подертий лінолеум (збираємося класти ламінат )
Щодня радію наскільки і дуже дуже багато гуляю. Немає коли думати про війну
З нами інколи гуляє сранієль молодий-МЕГА АДЕКВАТНИЙ!!!!
Почалася війна -взяла
Кокер набагато адекватніший звичайно
Воздух в банке• 18 ноября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Все життя мріяла про Джек рассела
Почалася війна -взяла
Кокер набагато адекватніший звичайно
Почалася війна -взяла
Кокер набагато адекватніший звичайно
Сраниэль - это пять!)))
Задолбулька• 18 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Сраниэль - это пять!)))
)))))
Вибачте , Т9
А може це по Фрейду;)
Вибачте , Т9
А може це по Фрейду;)
На паровозе• 18 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Тю, купите собаку-робота. И нет проблем))))
Лучше тамагочи
Ananasprotivogaz• 18 ноября 2024
Все собаки грызут. Мебель, обувь и т.д, и т.п. Вам заводить не стоит
Криниця щастя• 18 ноября 2024
Проблеми підліткового віку можна оминути, якщо взяти вже дорослу собаку.
Але де взяти непісяючу собаку?..
Задолбулька• 18 ноября 2024
Автор, додам, що попіси пережити можна
А от гроші потрібні
Не знаю хто як, але якісний корм, прививки, чіп, паспорт , амуніція і ветеринарка зараз, нажаль, коштує(((
Навіть якщо не сухий корм то натуралка недешеве ще задоволення. Ви ж його супом не будете кормити?
А от гроші потрібні