Подмигашка• 18 ноября 2024

Хто оплачує лікарняний по вагітності і пологах непрацюючим?

Я вже просто все, в мене «патрони закінчуються».
25 тижнів, ще місяць і я піду на лікарняний по вагітності і пологах, не довго чекати, а в мене вже просто немає сил оце тягти, я єдиний бухгалтер в організації і чогось в мене тут вирішили що я маю і свою, і чужу роботу робити + зараз багато питань із кошторисами на наступний рік і цей рік треба усе «підтягнути», щоб було гарненько, щоб не соромно наступному бухгалтеру передати, а начальник навіть не шукає нікого, бо немає бажаючих за 20 тисяч бути головбухом, кадровиком, вести військовий облік і проводити закупівлі.
Сьогодні знову отримали наганяй, хтось ігнорує поставлені завдання, а я маю потім розгрібати і у темпі марафонця робити задачі, які взагалі до бухгалтерії не мають ніякого стосунку.
Пообідала оце, сиджу, чай обіймаю, бо замерзла як собака, і думаю, може ну його в $раку, може звільнитися? Задовбали вже, чесне слово.
Як там непрацюючі отримують виплати лікарняних? Це в усзн звертатися чи куди?
автор Подмигашка • 18 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Тобто, не заплатить? Ви в шарашкіній канторі працюєте?
Ви читаєте? Я єдиний бухгалтер.
Хто порахує суму? Замовить гроші в пенсійному? Проведе виплату? Хто це має зробити, якщо немає бухгалтера, охоронець ?
автор Подмигашка • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ Головна
Таке не можна писати, зверніться особисто.
Та все вже, каже за показаннями не відкриває лікарняний, тільки по вагітності та пологах
220В• 18 ноября 2024
Ви точно бухгалтер? Потому что вопросы какие то странные для бухгалтера
220В• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ви читаєте? Я єдиний бухгалтер.
Ну прийдет новый. Или предприятие остановится с Вашим уходом?
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ви читаєте? Я єдиний бухгалтер.
А кто будет работать пока вы в декрете?
автор Подмигашка • 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
А кто будет работать пока вы в декрете?
Бажаючих немає
Мюллерная• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну і плюс, ніхто мені лікарняні не заплатить, бо немає іншого бухгалтера, я одна
Ви неофіційно працевлаштовані ? Як бухгалтер бухгалтеру вам розказати при наслідки невиплати лікарняного від ПФУ ? Чи організація буде існувати без бухгалтера ? Тоді відповідальність несе керівник.
220В• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Бажаючих немає
Найдутся
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Бажаючих немає
Т.е. вы в декрет и фирма закроется?
автор Подмигашка • 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Т.е. вы в декрет и фирма закроется?
Я в декрет, а вони хай самі розбираються, в мене просто все, запал закінчився, за**али
220В• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну прийдете пару раз оформите свой больничный, подадите заявку и выплатите себе. По моему Вы сами в этом заинтересованы
КоКоКоКоКоКо...• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ви читаєте? Я єдиний бухгалтер.
А хто це робив під час вашої роботи? Чи у вас ніхто ніколи не хворів і не йшов у декрет?
Є в колективі людина, здатна пояснити директору наслідки вашого уходу без навчання наступника? Я не знаю нікого, хто був би готовий взятися без спілкування з попереднім і тим більше з перервою.
Судя по ваших відповідях, у вас там не все в порядку. Скільки чоловік в компанії? Може, когось зі своїх перевести і навчити на перший час. Хоч на зп і податки.
автор Подмигашка • 18 ноября 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Не хоче ніхто з вже працюючих
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну так новый бух вам все выплатит, в чем проблема?
Дама_из_рекламы• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ви читаєте? Я єдиний бухгалтер.
От самі собі зробите і аля-улю.
Мяо мой мяо• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Не хоче ніхто з вже працюючих
Автор, станьте на учёт в гос.клинику. Государственный гинеколог за небольшую благодарность даст Вам больничный прямо сейчас. И будете до больничного по беременности и родам отдыхать. А рожать можете где хотите, хоть в частном роддоме, хоть в государственном
Мяо мой мяо• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ви читаєте? Я єдиний бухгалтер.
Автор, как только больничный по беременности и родам будет готов к выплате, выйдете на 1 день, посчитаете все себе, подадите заяву-розрахунок в ПФ и все, на этом Ваша миссия окончена.
Туся муся• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Мій сімейний не відкриває просто так, він принциповий.
А лікар з клініки де я веду вагітність не відкриє, бо вона приватна.
А чому не може відкрити лікарняний приватна клініка? Вона ж має право вести вагітність, тому напевно має право виписувати лікарняний. Вона ж Вам ця клініка і буде декрет відкривати
автор Подмигашка • 18 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Ну ось так, може звітність у них прям така, що треба буде потім відповідати
КоКоКоКоКоКо...• 18 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Не хоче ніхто з вже працюючих
Ви не пишете, яка завелика компанія. Часто бухгалтером йде дружина власника чи директора, якщо це різні люди.
В будь якому разі, думайте більше про себе. Назад на цю фірму я б не розглядала виходити.
Усатая полосатая• 29 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Пусть только попробуют не заплатить электронный больничный беременной...
Вы же знаете, куда пожаловаться. А выдать больничный Вам может даже врач в другом городе, в которой вы ’поехали на выходные’ и попали по скорой в стационар с угрозой выкидыша (на нервной почве, на работе довели). Полежите отдохнете, а дальше в дородовой отпуск. Кстати, в своем городе тоже можете пойти в стационар и договориться, никакой семейный и частник не нужен для этого. Приехали на такси с жалобами на боли в животе, вра принял решение госпитализировать. Всё.
Усатая полосатая• 29 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ви не повірите, він сподівається що я вийду на роботу за два тижні після відкриття лікарняного по вагітності і пологах (у людини тяжко взагалі з розумінням процесу, він думає що лікарняний = завтра народила)
Ну дебил и в африке дебил. Впереди годовые отчеты
Не вздумайте напрягаться и спасать его дупу ценой своих нервов и здоровья.
Усатая полосатая• 29 ноября 2024
Ответ дляПодмигашка
Бажаючих немає
Это проблемы директора, не Ваши. Обязан оплатить - отплатит, придётся взять бухгалтера не на 20, а на 30. Без бухгалтера не останется.