пу_пугренчик• 18 ноября 2024
Доверие
Уявіть, що ви абсолютно на 100%довіряєте людині, проте хтось вам постійно каже, що вас дурять, а ви каже ні, ми 20 років разом працюємо. Як ви думаєте що повинно статися щоб ви повірили чи ви якщо довіряєте, то ваша віра абсолютна??? Ніщо не зможе її похитнути???
пу_пугренчик
• 18 ноября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Видео или аудио разоблачение
Якщо це зробити неможливо? Можливо хтось і може, але це не в їх інтересах і цю людину будуть покривати до останнього.