Я-ваш шанс• 18 ноября 2024
Тільки подме дитині холодний вітер в обличчя - одразу соплі....
Що це таке? Дитина помірно хвороблива, немає такого, що кожний вірус чіпляє. Влітку може в прохолодних водоймах купатися, все норм, не хворіє. Як тільки осінь-зима і холодні вітри - одразу соплі, причому якісь "внутрішні", не висякуються, стікають вночі в горло, викликають кашель. Є аденоїди, але помірного ступеню, видаляти лікарі не бачать необхідності. Дитині 8 років.
Я-ваш шанс
• 18 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Сдайте посев нос/горло на стафилоккок.
Соплі (коли вдається висякнути) прозорі. Я думаю, якби була якась бактерія, то вони б мали колір.
ЖенаАйтишнеГа• 18 ноября 2024
Якщо є аденоїди, то це вини реагують на холод. Треба дочекатися ще зо 2-3 роки, доки дитина переросте їх. В мене донька досить крупна, в 10 забули взагалі цю проблему. А хворіла постійно років з 3.
Щоб я радила,а ви ще порадитися з лікарем:
Носити маску/підшоломник/балаклаву як на лижі. Що завгодно, щоб максимально прикрити обличчя у холод та вітер.
Гігієна носа. Багальний сольовий спрей як прийшов додому з вулиці.
Краплі зволожуючі в вітамінками для слизової, самі прості
Виннипуховна• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Это не так.
Цвет соплей связан со стадиями вирусного заболевания и может меняться, это нормально.
Я-ваш шанс
• 18 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Это не так.
В неї соплі без ГРВІ. Бо ГРВІ у неї завжди з температурою і має певні етапи.
Я-ваш шанс
• 18 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дякую! Про шолом вже теж подумала.