Хропочка з гривкою• 18 ноября 2024

Сказав,що якщо у мене будуть інші шанувальники, він йде. Ваша реакція

Бо я щось сиджу в шоці трохи.
Як я зрозуміла, знайомий має до мене симпатію, якісь плани. Але поки що виключно на словах)))
Навіть запрошення на побачення не було нормального, чекає, що я покличу.
Сидимо ми, мені дзвонить знайомий і запрошує підвезти додому з роботи.
Я погоджуюсь і тут мені мій недо залицяльник каже, що якщо ще раз таке почує, то між нами нічого не буде, бо він конкурентів не терпить.
Я в шоці, мої подруги теж, що це було? Між нами ж навіть не було нічого.
Я_канеша_извиняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
кто их знает)... я бы в таком случае мужика послала и уже забыла бы
Так а навіщо його кудись посилати, якщо його і немає,це її фантазії,а мужик на приколі
автор Хропочка з гривкою • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Тобто ви таке можете сказати просто так людині по приколу?))
У мене для вас погані новини..
Роза в вазі• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
странные приколы
куркулиха• 18 ноября 2024
Ответ дляПатриоточка
Ой не такі принци вважають що його увага це вже свято для дівчинки.
Він із породи тих хто шукає цнотливу доньку міліонерів а сам просто Вася.
Я_канеша_извиняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
У мене для вас погані новини..
У вас давно погані новини, він просто з Вас сміється
ПотеряласЯ Я...• 18 ноября 2024
Поцікавилась би звідки й куди він йде і що таке було, що всі в курсі, крім мене. Милота яка, а прикиньте, щоб ви з ним таки зустрічались, то взагалі б на ланцюгу тримав.
Я_канеша_извиняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
странные приколы
Так якщо вона клеїться- йому що робити?
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так якщо вона клеїться- йому що робити?
Я клеюсь? 🤣🤣🤣
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
З чого ви взяли?
Роза в вазі• 18 ноября 2024
Ответ длякуркулиха
фото
это что за рагуль?
Я_канеша_извиняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Я клеюсь? 🤣🤣🤣
Якби він- вже б давно було побачення
куркулиха• 18 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
это что за рагуль?
Не знаю. Якийсь Богдан :)
ЛижТолько• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
А він думає, що є?
Какая Вам разница, что он думает? Он стремный, этого достаточно, чтобы о нем вообще не думать
Ответ дляЛижТолько
Так інтрига ж , всі справи
Патриоточка• 18 ноября 2024
Ответ длякуркулиха
фото
І залишиться хлоп Богдан незайманим до смерті і помре на самоті.
Морковна• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
А я чого?
Бо дивно афішувати тому, в кому зацікавлена, що збираєшся з іншим кудись (щоб він тебе підвіз)

В цей період, період «споглядань», коли ще не зустрічаєтесь, але вже до цього прагнете, йде тонка «гра»

Хлопець теж дивний
Але чесний, виходить
Ответ дляМорковна

Хлопець теж дивний
Але чесний, виходить
Мені подзвонили і сказали, він сидів поруч
Emm11117• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Це автор з фантазією про залицяльника. Щодня їй здається,що в неї хтось закоханий в офісі
Є такі дами, які розповідають всім підряд що їх всі хочуть)))
Роза в вазі• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так інтрига ж , всі справи
в чем интрига? мамкин манипулятор
Emm11117• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну таке, кружити когось я не збираюсь і чекаю дій від нього
Але він мене цими словами так до стінки приставив , що капець як некомфортно
В чому ваша перевага перед іншими жінками, які теж так само вважають що вони себе не на вулиці знайшли? Він піде і знайде собі іншу
Ответ дляEmm11117
То що по вашому я маю робити?))
Кондуктор троллейбуса• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
А він думає, що є?
А де ви сидите якщо він вас нікуди не звав?
Любовь Калистратовна• 18 ноября 2024
У человека проблемы с самоуверенностью. Потрольте его и скажите что ему пора взрослеть
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так на роботі і сидіти
Emm11117• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
То що по вашому я маю робити?))
Нічого не маєте, в кінці кінців будете бігати або безотвєтно любити якогось злого аб´юзера чи жонатого, який от-от розведетьс)
ЛижТолько• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так інтрига ж , всі справи
Яка інтрига, Вам шо зайнятись нема чим, чужі таракани досліджувати?
Борисфенка• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так на роботі і сидіти
А куди піде? Звільниться?
Ответ дляБорисфенка
А куди піде? Звільниться?
Не знаю куди він зібрався 😂😂
Швидше за все мав на увазі, що тоді між нами всьо
Emm11117• 18 ноября 2024
Ответ дляМорковна

Хлопець теж дивний
Але чесний, виходить
Не повівся на як це... втягування в конкуренцію хто для мене краще вилізе із себе) і вчасно злився, молодець
Кондуктор троллейбуса• 18 ноября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так на роботі і сидіти
Та робіть собі роботу і не розказуйте хто вам там звонив. Я думаю шо тому чуваку скучно то він так скрашує сірі робочі будні. Дуже знайома і розповсюджена ситуація.