Білий Лосик• 25 октября в 23:35
Після сексу зʼїхатися запропонував.
Я не розраховувала на щось серьйозне
Зустрічі для фану
Не можу забути одного чоловіка. Ось і зустрічалися і тут таке… чоловік непоганий але я не бачу в ньому майбутнього в трохи обідно буде втрачати цей звʼязок
Але спільне життя забовязує
І на знаю що робити
Звісно я не думаю що це прям « кохання « скоріш хоче мене для сексу використовувати та побуту ) але ж йому подобаюсь думаю теж
Що порадите ?
Зустрічі для фану
Але спільне життя забовязує
І на знаю що робити
Що порадите ?
Білий Лосик
• 25 октября в 23:37
Ответ дляБорисфенка
Скажіть, що ніяких пробних шлюбів, з´їдетеся після весілля.
По вашому зʼїхатися це весілля ?
Білий Лосик
• 25 октября в 23:38
Ответ дляМилота
Праздник или рабство.. тяжёлый выбор.
Типо жити разом це рабство ?)
Борисфенка• 25 октября в 23:38
Ответ дляБілий Лосик
По вашому зʼїхатися це весілля ?
По моєму спочатку пропозиція, РАГС, весілля, а тоді вже спільне проживання.
Білий Лосик
• 25 октября в 23:39
Ответ дляБорисфенка
Типу роками зустрічатися як гості ?)
Ну не знаю
Думаю ви праві 😊
Ну не знаю
Думаю ви праві 😊
Бабця в мештах• 25 октября в 23:39
Ну, вы в правильном направлении думаете ) Если вам не надо, то сказать ртом и прямо: от хорошего секса мужик тоже не откажется, а там через время свернете общение (потому что ему надо серьезное что-то, а для вас он - клин, которым вышибают другого мужика).
Обстановщица• 25 октября в 23:41
Автор, та робіть як вам зручно. І меньше слухайте порад. Хочете жити разом на одному етапі - живіть. Вам же не 16 певно)
Борисфенка• 25 октября в 23:41
Ответ дляБілий Лосик
Типу роками зустрічатися як гості ?)
Ну не знаю
Думаю ви праві 😊
Ну не знаю
Думаю ви праві 😊
А як інакше? Роками готувати-прибирати, а він буде далі шукати? Нафіг.
Обстановщица• 25 октября в 23:42
Ответ дляБорисфенка
А штамп в паспорті рятує від пошуків? Смішно
Руда ліса• 25 октября в 23:43
Та ну не. Максимум попробовать вместе провести выходные и раньше чем через полгода отношений даже не думать о совместном проживании.
Борисфенка• 25 октября в 23:43
Ответ дляОбстановщица
Готовність до штампу авторка оцінить. Зазвичай бояться, як вогню, тому це чудова відмазка.
Білий Лосик
• 25 октября в 23:43
Ответ дляБабця в мештах
Згодна з вами про вишибають
І він добре вишиб) мені було дуже сумно
Зараз норм. А про серьйозне ви маєте на увазі зі мною чи взагалі ? Я просто не впевнена що зі мною він серозне хоче
Просто може секс подобається та буду йому готувати і прибирати і плюс может інші з ним не хочуть ну хз ахах ) він просто такий мачо по розмові
Мов в нього було багато жінок
А мені так підіартило
І він добре вишиб) мені було дуже сумно
Мов в нього було багато жінок
А мені так підіартило
Білий Лосик
• 25 октября в 23:44
Ответ дляОбстановщица
Ну це вже не жарти жити разом
Там більше сексу в близькості
Вже іде привʼязка потім складніше кидати та забувати буде і знов буду інших використати щоб забути чоловіка
Там більше сексу в близькості
Білий Лосик
• 25 октября в 23:45
Ответ дляБорисфенка
Коли ви разом наврядчи він шукати буде когось
І зраджувати
А якщо це так то можна піти
І зраджувати
А якщо це так то можна піти
Білий Лосик
• 25 октября в 23:46
Ответ дляОбстановщица
Жєнатики частіше можуть зрадити
Бабця в мештах• 25 октября в 23:46
Ответ дляБілий Лосик
Згодна з вами про вишибають
І він добре вишиб) мені було дуже сумно
Мов в нього було багато жінок
А мені так підіартило
І він добре вишиб) мені було дуже сумно
Мов в нього було багато жінок
А мені так підіартило
Ну он хочет себе ценности нагнать (хотя какая дура на этот ’мачизм’ ещё ведётся?), чтобы в ваших глазах вырасти и вы быстрее на сожительство согласились. Вам это или надо, или нет. Потому что бытовуха - это не секситься там и сям.
Білий Лосик
• 25 октября в 23:46
Ответ дляРуда ліса
Чому так?) а вихідні вже проводили разом
Обстановщица• 25 октября в 23:47
Ответ дляБілий Лосик
Ну це вже не жарти жити разом
Там більше сексу в близькості
Я живу, бо мені зручно) Але мені багато рочків і чхати на якісь умовності. Я давно ні за ким не страждаю і ціную лише власний комфорт)
Білий Лосик
• 25 октября в 23:47
Ответ дляБорисфенка
Штам нічого не значить якщо почуттів немає) то і в штампі в нього може бути гарем
Борисфенка• 25 октября в 23:47
Ответ дляБілий Лосик
І зраджувати
А якщо це так то можна піти
І зраджувати
А якщо це так то можна піти
Я не про зради, я про те, що ви у нього запасний варіант під боком - секс і борщ, а він далі в пошуках ідеалу.
Борисфенка• 25 октября в 23:48
Ответ дляБілий Лосик
А вам скільки років? В шлюбі були?
Білий Лосик
• 25 октября в 23:51
Ответ дляБабця в мештах
Я думала предлагает жить вместе чтобы иметь доступ к телу
А не так встреча зависит от того когда я трубку возьму и соглашусь ли на ту самую встречу
Я просто была и игнорила его
А вот быт скорее и будет
Он редко бывает приятен ) типо мыть или драить что то
Готовить ) чистить
Это все работа ) потому что когда живешь для себя так не заморачиваешься либо же в кафешке можно поесть )
Я просто была и игнорила его
А вот быт скорее и будет
Готовить ) чистить
Білий Лосик
• 25 октября в 23:52
Ответ дляОбстановщица
Живете с мужиком без чувств ?)
Білий Лосик
• 25 октября в 23:52
Ответ дляБорисфенка
Идеалов не существует )
Білий Лосик
• 25 октября в 23:52
Ответ дляА що таке?
То чегл вы хотите?) За ручку ходить?
🤣🤣🤣