Вчителька з мікрорайону• 19 ноября 2024
Хто так робить
Хто так робить не дивиться щодня по одній серії улюбленого серіалу, а чекає коли вийде декілька серій щоб подивитися їх одразу, і отримати задоволення
Дама-мадама• 19 ноября 2024
Я. Смотрю 3-4 серии где-то за раз: если не раскочегарилось - то такое я не смотрю)
Вчителька з мікрорайону
• 19 ноября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Коли сер ії виходять два рази в місяць, то дивлюсь по одній.
Якщо щодня ?
заварний look• 19 ноября 2024
Я дивлюся лише сезон цілком. Якщо дивитися раз в тиждень, то я вже стільки передивлюся/ пепеслухаю/перечитаю за цей час, що й забуду, що там було в попередній серії.
Але вони, гади, проблему 3х тіл зробили сезон без фіналу. Тепер треба чекати завершення серіалу, щоб дивитися
Сама собі лікар• 19 ноября 2024
Ответ дляМетелик
Я, не смотрела Игру престолов, пока не закрыли😁
я в этом году посмотрела все сразу
а еще Декстера сначала посмотрела, чтобы последний сезон посмотреть))