Бабо-лебідка• 19 ноября 2024
Може комусь треба
4 кольори, дуже гарна ціна. Нічого не викуповую, просто випадково побачила, ділюсь. а тут часто кажуть, що взуття дешевше 3-5 тис нереально купити
Бабо-лебідка
• 19 ноября 2024
Бабо-лебідка
• 20 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
А як його купити? Доставляють в Україну без проблем?
Я не вмію, купую через баера. Доставляють без проблем
Большой секретик• 20 ноября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Тоді не розумію навіщотаким ділитися. Все одно треба шукати когось хто зможе купити і надіслати
Бабо-лебідка
• 20 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Зазвичай в 80% людей є свої баери, які постійно викуповують з іноземних сайтів. В мене біля офіса їх 2, ще одна розвозить по місту, одна мама в школі, в одної магазин і можна протягом дня прийти забрати. І я не в Києві. Навіть тут дівчата рекламуються.
Не підходить вам, пройдіть. Чи я маю вам знайти, купити і доставити?
Большой секретик• 20 ноября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Так. Я вам заплачу
Бабо-лебідка
• 20 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Так. Я вам заплачу
Я ж кажу, я не вмію.
Напишіть на цей номер 0985412043 вона вам купить і відправить на вашу адресу нп.
Большой секретик• 20 ноября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Я ж кажу, я не вмію.
Велике дякую!