Тундиринда• 19 ноября 2024
Хто виписував померлу людину з місця проживання через ЦНАП?
Можна в двох словах як це робиться, скільки займає часу?
Чекаю завтра• 19 ноября 2024
Берете свідоцтво про смерть і правовстанвлюючі документи на майно, свій паспорт і код
Воздух в банке• 19 ноября 2024
заявление на рецепшн(бланк готовый по форме их),ксероксы свидоцва про смерть и все(Киев. днепровский р-н)
Попа как у Кардашьян• 19 ноября 2024
І потім не забудьте подати відомості у різні комунальні послуги, що у вас на 1 людину менше. Ми робили через особисті кабінети
Король дивана• 19 ноября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В нас це лише вивозу сміття стосується, мало того в ЖЕКу вся інфа вже була. Все інше за лічильниками