Луноликая Вика• 20 ноября 2024
скільки електроенергії ви споживаєте за місяць
в мене виходить 275 , це якось багато мені сдається, мої прилади
бойлер , пралка 3 рази на тиждень , посудомийка раз на день , фен раз в два дні , утюжок раз в 4 дні , мікрохвильовка 1-2 рази на день , гриль раз на два тижні , чайник 1-3 рази на день. холодильник , морозилка . праска - рідко . інші побутові прилади - рідко, квартира 64 кв
Результат:
вже голосів:
56 (90.32%)
це нормально
6 (9.68%)
забагато