Ацетилсалициловая кислота• 20 ноября 2024
Консульство Польщі в Україні - простіше в космос.
Можливо хтось щось порадить.
Чоловік іноземець, їде до себе додому (Польща транзит) йому потрібна віза. Весною відкривала через Львів. (Все було мега складно і довго)
Але зараз вони прибрали реєстрацію анкети через сайт (запис на співбесіду), а слухавку ніхто по вказаним номерам не бере. Без запису - ти не попадеш. Звоню вже тиждень по 30 разів на день. У робочій час - ні разу не підняли слухавку. Консульство у Львові, ми в Києві. Незрозуміло яка система зараз. В Київі консульство не працює. Робіть, що хочете. Ось така система.
Якщо хтось щось знає по темі, як з ними вийти на звʼязок - буду дуже вдячна.
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Я і діти мої з українськими паспортами їдемо просто, чоловіку потрібно відкривати - візу.
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Во Львове много фирм, которые занимаются визовой поддержкой. Могу дать телефон
Коли я весною звернулась до них, вони сказали іноземці звертаються безпосередньо у консульство (на співбесіду) такі правила. Тому не наш варіант. Дякую!
Пацан к успеху шел• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А... ясно
Пацан к успеху шел• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Посмотрите в гугл режим работы Консульства, и прийдётся не звонить, а ехать во Львов
Я не тону• 20 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Дивно. Дві колеги їздили в Германію чепез Польщу, одна - в Італію. Дві в жовтні, одна ось вернулась. Без віз... щось я не розумію.
Паспорта у них какие ?
Я не тону• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Странно
У меня знакомые обращались к посреднику
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Так, сьогодні вже подумала про це, але це рулетка. Чи попадеш, яка система.. так собі сервіс)
Пацан к успеху шел• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Для цього приїхати треба і взнати все.
Прагматик флегма• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не знаю чому. Вони весною не працювали. Їм також паралельно звоню - слухавку також не беруть (Київ) в Луцьку приймуть? Завтра їм також буду телефонувати
консульство не работает с людьми напрямую. консульство работает через визовый центр.
есть анкета. все есть. может вы не там ищете.
звоните в визовый