Крижана бурулька• 21 ноября 2024
Чи обов´язково в наш час нареченій одягати білу сукню
Біла весільна сукня нареченої це пережитки минулого,чи цю традицію потрібно зберегти?
Поліпривіт всім• 21 ноября 2024
Тю, це ваш особистий вибір
Ви ще почитайте, звідки ця традиція пішла
Відморожена• 21 ноября 2024
Это личный выбор каждого. На первой свадьбе я была в красном, в следующем году будет свадьба хочу платье изумрудного цвета
Свідок Перемоги• 21 ноября 2024
Ответ дляВідморожена
Вы каждый год замуж выходите?
Приму в дар• 21 ноября 2024
В мене була біла сукня і червоні туфлі. Бо мені так захотілось) Одягайте те що подобається.
Відморожена• 21 ноября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Вы каждый год замуж выходите?
В смысле? Первый раз в 2006 году, сейчас второй раз собираюсь
Бяки-козяки• 21 ноября 2024
Це не пережитки. Це просто традиція, актуальна і в наш час. А дотримуватися її чи ні - це особиста справа кожного, обовʼязку такого нема.
Бавовнятий Пупс• 21 ноября 2024
Я виходила заміж в платті яке купила у випускниці і в кросівках. Хочете зберігати традицію - зберігайте, не хочете - робіть по своєму
Дама_с_коготками• 21 ноября 2024
У племянника невеста была в белом брючном костюме, очень красиво. А видела свадебные фото знакомой - у нее было светло серое, слегка блестящее платье и замшевые фиолетовые туфли - просто отпад