Интересно, качество не плохое, не совсем мои модели, но пусть будут)) хочу полушубок меховой заказать, какие у вас покупки?
Ирина Россошенцы• 21 ноября 2024
і я замовила собі сумочку. чекаю. А так носки, труси, джинси ,плаття дітям, світшот, резинки. крабики
Ответ дляXXXOLYA
А я заходжу вже який раз подивитись а мені колесо блін крутить, ще там якісь коробочки з акціями і все безкоштовно....що то за фігня- не розумію. У вас теж було таке? Чи ви нормально замовили собі?
Так это колесо просто закройте, ну и скидку можете наверное там какую-то взять)
Nataliya65• 21 ноября 2024
Девочки, вы когда на Тему покупаете, то для оплаты вносите все данные карты, включая CVV? я как-то собиралась оформить заказ, но когда увидела, что требуют все данные, засомневалась и не стала оформлять
Nataliya65• 21 ноября 2024
Ответ дляdiablo12
Шутите что ли?)))
В смысле? на других сайтах достаточно номера карты, CVV не требуют
Ответ дляBad.girl
Ви так написала, наче не самі замовили, а вас змусили. Не зовсім ваші моделі і хотіли замшеву... То навіщо ці замовляти ? Виглядають вони дуже дешево
Тему меня змусив, значит хороший маркетинг у них)) вообще я присмотрела себе сумку в массимо дутти но она стоит больше 10000 грн, думаю, а вдруг эти будут не хуже, ну как бы хуже чуток)) посмотрим
Ответ дляNataliya65
Так . Але я на ту карту кидаю суму тільки на замовлення. Не тримаю на ній кошти
Nataliya65• 21 ноября 2024
Ответ для04214
.Дякую за відповідь. Це правильно, теж думаю, що треба для такого зробити другу картку, а тоді вже замовляти.
Ответ дляdiablo12
Ага, Массімо і Тему,😂😂😂. Реально, якби ви планували нормальну сумку купити, то на таке і не дивилися б. А ви ще роздумуєте, що хай будуть...😂 Викиньте чи передаруйте
Nataliya65• 21 ноября 2024
Ответ для04214
Теж отримала з тему. За дві заплатила 250грн. На ці гроші нормально. Люблю кольорові)
Сумочки сподобались, квіточки, листочки, для підняття настрою, на прогулянку буде зручно.
Апель-синка• 21 ноября 2024
Ответ для04214
это детские?
Nataliya65• 21 ноября 2024
Ответ для04214
Мої кольорові не сподобались, але мені на прогулянки з собакою ідеальні. Є кишеньки для смаколиків, легкі, не маркі, можна прати, і поміщається все необхідне
Та нормальні сумочки на прогулянку, не сумнівайтесь, такі легенькі зручні.