Что-то на вечер мысли разные, не понимаю, что с этим всем делать - садик, школа, дети, досуг…
Фрау Донна Роза• 22 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Почему все советчицы считают что хуже не будет и наблюдают за этим как за развлекухой?
Хуже было только при порошенко, доллар с 8 до 40 скакнул
Фрау Донна Роза• 22 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Люда хотіла ударів вглиб росії ракетами партнерів
Де вона? Вже спить? Коли ти хочеш ескалації, треба бути готовим до наслідків
Шоп?
Ответ дляIsa Dora
Если честно то я очень напряглась
Ещё и странная ситуация - мама ученика вчера вечером сказала мы не приедем если будет тривога в области
до этого больше года это их не останавливало. Напряглась так как у нее муж не совсем простой
Думаю Может дома остаться?
Тривога в області кожонної ночі, кожного ранку і вже навіть не пам´ятаю скільки часу так. Наразі ловлять шахедів.
Ответ для_Myavochka_
Щось якось тривожно стало, мені нагадує мій стан ввечері 23 лютого перед повномасштабним вторгненням 😢 Рада розбіглася до грудня, у підорашки майже дві доби якогось обмеження повітряного простору...
так путьке нужно закрывать все свои аэропорты ибо от нас баллистика к ним летит.600км от нас все аэропорты должны быть закрыты.в курске аэродром и 12 ракет прилет вчера
Ответ дляlilu1990
Так
Я за удари по воєнці -аеродромам. Сукупно, більше з 22 р, вони запізнилися з дозволами(
як застяти захід, коли у Зсу була ініціатива, і війна ще так не затянулася.
І так я спала всю ніч.
І ви теж за удари були ( куча тем, теж ваших відповідей ) як всі в темах по попаданням в склади, чи дронами в нпз. Тут маса тем.
Потім всі никаються і пишуть не писали.
Качелі то понятно.
Про удари писали всі( крім і порадниць) - Від Бутусова, недавно писав про брянську, до Потнікова, Машовця, Коваленко, Рустамзаде ,військових експертів, не вибʼєшь то дистанційно, воно сюди полетить сюди.
Різниця є?
Зсу не бʼє по цівільним.
А ось рашка здатна на все. Після Каховського водосховища і ударів по жилим- не має у них червоних ліній.
І так я спала всю ніч.
Потім всі никаються і пишуть не писали.
Качелі то понятно.
Різниця є?
Зсу не бʼє по цівільним.
Ответ дляlilu1990
Ви в своїх темах і на Москву чекали .
І буде на москву?
Нагадаю наш діалог
Є ще давніші по ядерці. Ви написали про волдирі і за ескалацію.
І буде на москву?
Нагадаю наш діалог
Ответ дляlilu1990
Я про ниття загалом. Якшо хочеш ескалації, то треба бути готовим до того.
Почати хоча б приймати магній
Ви готові?
Ви ж писали гарненько про удари пр рф, по москві, куча тем і літом і восени... По колонам воєнки рф.
Ото теж ваша вище скани і ще були у нас діалоги.
Угроза ядерного є завжди, ще з 22 р, хоч маленька але вирогідність. Ми живемо в період очікувань, період невизначеності. Надія є на Китай стримування, кукуху еліти кремля.
В одній темі ви писали Що тільки у Байдена яйця і він нас спасає від ядерки, а потім вже Вудворд написав в книжці про це.
А я писала що з 22 р треба давати було нам все, затягування приводить до ескалаціі. Байден вялий агресора спонукає. А не зупиняє.
Це все привело в цю точку, слабкість
А то ви загалом про МаГНій
Зрозуміло.
Це все привело в цю точку, слабкість
А то ви загалом про МаГНій
Зрозуміло.
Ответ дляLudaSHS
Ви готові?
Це все привело в цю точку, слабкість
А то ви загалом про МаГНій
Зрозуміло.
Це все привело в цю точку, слабкість
А то ви загалом про МаГНій
Зрозуміло.
Я магній за пів року почала пити
Luckyviktoria1987• 22 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Діє?
У мене він років 5 в аптечці курсами.
Сплю без магнія. У мене інші рецепти тримати нерви. Це сукупна робота з організмом.
У мене він років 5 в аптечці курсами.
Поділіться своїми способами, як тримати нерви. Заспокійливі не діють. Тренування не допомагають
Ответ дляOllka
А смысл?
Ну не настолько же они тупые.
Это просто здание. Тем более из которого всех эвакуировали
Да и по депутатам смысл бить?
Им должны быть интересны другие объекты , учитывая что тех ракет пару штук всего.
Ну не настолько же они тупые.
Да и по депутатам смысл бить?
521))
Ответ дляcoch100
Все буде зруйновано до фундаменту: якщо рф атакує Київ ракетою «Орешник» із ядерним зарядом, і скине його на Хрещатик, то знесе такі райони, як Лук’янівка, Поділ, Солом’янка, Деміївка і Печерськ, — кандидат хімічних наук
Україна Online | Підписатись
Ну все може бути
Такі наслідки ескалації
Поляки хитрі зато
Запуск Росією міжконтинентальної балістичної ракети по території України у Варшаві назвали ’значною ескалацією’ війни в Україні. Це потребує ... посилення військової допомоги Україні.
глава МЗС Польщі Радослав Сікорський
І в той же час
Сікорський додав, що перебуває в контакті з послом Польщі в Україні Петром Лукасевичем, а також главою МВС Польщі Томашем Семоняком щодо відпрацювання питання ’можливої евакуації’ посольства.
Такі наслідки ескалації
Поляки хитрі зато
глава МЗС Польщі Радослав Сікорський
І в той же час
Ответ дляLuckyviktoria1987
Інколи деяким допомагає інформаційний детокс, такі теми як у розділі і деякі канали - треба пропускати, інформації 0, навантаження велике.
Інформацію брати щодо вашого містечка, з джерел, що довіряєте. реагувати на тривоги.
У мене окрім кардіо, спорту, ще практика - йога, Міофасціальний реліз ролами і мʼячами, також робота з дефіцитами мінералів і вітамінів.
Ми є тільки самі у себе, ніхто про нас не поторбується.
Зичу вам здоровʼя.
Ответ дляcoch100
Україна Online | Підписатись
Недвига на Троещине подорожает 🥳
Пошла на кухню чай сделать, там половина офиса обсуждает как нас снесет ( мы на Подоле), вернулась к компу и как с кухни не уходила 🤷♀️
Павлодарская• 22 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Я не поняла с закрытием аэропортов
Они тупо с утра полностью небо закрыли или как?
Ответ дляLudaSHS
Ви готові?
Це все привело в цю точку, слабкість
А то ви загалом про МаГНій
Зрозуміло.
Це все привело в цю точку, слабкість
А то ви загалом про МаГНій
Зрозуміло.
Посольство Испании повесило:
’Не рекомендується ні за яких обставин їздити в Україну.
Ця рекомендація не є обов´язковою і діє як просте попередження або порада. Держава не несе жодної відповідальності за збитки або збитки, які можуть бути завдані особам або майну внаслідок дотримання, знання або невиконання рекомендації. Рекомендація не вважається такою, що покриває будь-які претензії.
Нагадується, що подорож завжди здійснюється за рахунок і ризику мандрівника, і що всі витрати, що виникають внаслідок госпіталізації, репатріації поранених або передачі трупів, несе фізична особа. Соціальні виплв.
месяц назад была легкая версия