Янгол в камуфляжі• 22 ноября 2024
Викидати? Чи воно ще на щось годне?
Знайшла в залежалках 2 бутилочкі масел. Вони прострочені. На щось вони ще пригодні? Бо зовсім непочаті.
Масло кешʼю і персикових кісточок.
Бо я, як той хомʼяк , наче ж і розумію, що все, на себе я це точно не намажу, але ж голос в голові « не викидай, воно тобі пригодиться» ))
Люди кудись використовують ще це добро?
Масло кешʼю і персикових кісточок.
Люди кудись використовують ще це добро?
Янгол в камуфляжі
• 22 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ноги мазать, руки. Кутикулу.
Це значить залишити. І це надовго. Вони мені не потрібні. Думала, може люди якісь свічки плавлять чи щось по типу того
Ленне-Рейма• 22 ноября 2024
Якщо олія не має неприємний запах простроченого, цілком можна використовувати.
Янгол в камуфляжі
• 22 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Я його чую. Да і строки мене будуть дратувати. чоловік каже, що не чує запаху прогорклого. Але то ж чоловік)
Ленне-Рейма• 22 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Мій теж з´їсть кислий суп аж газований, і не помітить.
Якщо запах є - тільки викидати.
Янгол в камуфляжі
• 22 ноября 2024
Ответ дляТа прям багіня
викиньте і забудьте
Оце ж і я про це. Просто моя хомяча душа думала пристроїть їх кудись)
Донька подруги• 22 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну так выбрасывайте. В чем вопрос?
Несу пургу• 22 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Віддайте тут або на ОЛХ, заберуть.
Можливо навіть на свічки.
П.с. мені не потрібно, але сама завжди намагаюсь віддати, а не винести на смітник, де воно точно стане вонючою купкою на сміттєзвалищі.
Можливо навіть на свічки.
Секретница• 22 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я такими старыми маслами сначала смазываю обувь, а потом кремом для цвета и полирую. Кстати, в качественных дорогих кремах для обуви есть миндальное масло например
Белая котичка• 22 ноября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну то дайте чоловіку, хай викине.
Якщо самі до смітника донести не можете.