Матраскин Брат• 22 ноября 2024
Хіміотерапія в онкоцентрі Київ
Чи дозволяють приходити на хіміотерапію з супроводом?
Також підкажіть, будь ласка, що варто взяти з собою на таку процедуру? Як підготуватись заздалегідь щоб полегшити стан після неї?
Смайликівна• 22 ноября 2024
Де саме будете робити? Я з батьком ходила і сиділа з ним в палаті під час процедури. Батькові казали під час хімії пити багато води. Але то вам має лікар все розказати, бо хімії різні, пацієнти різні
Матраскин Брат
• 22 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Онкоцентр на Житомирській
Смайликівна• 22 ноября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Онкоцентр на Житомирській
На Верховинній? Батькові робили в їх філії що на Попудренко (біля метро Дарниця)
Козяка-маляка• 22 ноября 2024
Ще багато від типу хімії залежить. Зареєструйтесь у ФБ групі Афіна. Жінки проти раку. Там багато інформації про це.
Матраскин Брат
• 22 ноября 2024
Ответ дляСмайликівна
Операція на Верховинній, а про хімію ще не уточнювали - спочатку операція, потім вже лікування
Козяка-маляка• 22 ноября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
У вас РМЗ? Точно спочатку операція має бути?
Смайликівна• 22 ноября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Мого батька оперували на Верховинній. Хімії було до операції і після. Лікарка на Верховинній взагалі від нього відмовилася і відправила на Попудренка. На Попудренка нормальні лікарі. Якщо оперувати будуть на Верховинній, то і хімію будуть там робити
Непереможна• 22 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Разные протоколы есть.
Козяка-маляка• 22 ноября 2024
Ответ дляНепереможна
Разные протоколы есть.
Я це знаю. Просто не всі лікарі дотримуються протоколів. А особливо хірурги, яким аби швидше прооперувати, а людині, можливо, спочатку хімія потрібна.
Мэри Попкинс• 23 ноября 2024
Попросіть, щоб Вам під час операції поставили порт чула, що йогоставлять безкоштовно тільки за сам порт 5000 грн), це прям значно полегшує процес хіміотерапії, у мене взагалі були відсутні проблеми з венами до початку лікування, а вже після 3-4 хімії прийшлося руки лікувати і до цього часу проблема знайти вени. Більше ніяких специфічних порад, провести обстеження сердця, якщо є проблеми, полікувати шлунок, знову ж таки , якщо є проблеми. Пити багато води, під час хімії дуже висушує організм, шкіра, як папірус (всі радили пити настій вівса, варто купувати органічний). Необхідні ліки для прикриття призначав хімік, берегти себе десь до 10-14 дня після хімії, коли почне відновлюватися кров, щоб не підчепити ніякої зарази, коли організм не здатен протистояти. В цілому дозволяють приходити але якщо на 6-му поверсі, то там зараз все досить комфортно для отримання лікування. З собою брати пляшечку води та й все, більше нічого такого не потрібно, якщо призначають протитошнотне - обов´язково приймати 1-2 день після хімії, не гратися затошнить чи не затошнить.