Несу добро людям• 22 ноября 2024
Ідеї недорогих подарунків для батьків на Різдво
Батькам 58р,працюють. Може підкажете якісь ідеї? Думала мамі якусь водичку грн за 1000купити,але в неї є впринципі, туш і крем, ну не знаю.. Татові взагалі не знаю, може вітаміни , але я завжди їх дарую як старперу, нічого не можу придумати цікавішого.
А_мій_самий_самий• 22 ноября 2024
Постільну білизну дарувала в минулому році, в позаминулому гарний, теплий плед, ну і плюс смачненьке ще. Парфуми дарувала, палиці для сканді ходьби.
Уравнобешенная• 22 ноября 2024
А зачем на рождество что-то дарить ? Это типа вместо нг под ёлку ?
Просто красавица• 22 ноября 2024
Я завжди батькам дарую великий бокс смаколиків: сушене манго, цукерки, коробочку фініків, інжир, сири кілька видів, фует, різдвяний штолен й вино (це я згадувала наповнення минулорічної).
Несу добро людям
• 22 ноября 2024
Ответ дляПросто красавица
Я таке братові з дружиною дарую, а батькам смаколики плюс маленькі презенти.
Панна Кота• 22 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Що не так?
Та все так. Зараз такі лайнові часи, тому даруйте що практично і потрібно.
Тоскующая• 22 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Що не так?
Все так, не звертайте увагу. Я своїм також вітаміни купую, але вони у мене таки старшого віку. Колись купувала свекрусі махрову піжаму, якісь кухонні дрібнички, татові різні сухофрукти з горішками, деколи також щось з одягу. Ми з дорослою похресницею також обмінюємось символічними подарунками, то вона завжди несе якісь цікаві солодощі, каву, чай, минулого року подарувала набір ялинкових іграшок (я люблю скляні, вона знає).
руки_Крюги• 22 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Вовняні шкарпетки
Лампа на акумуляторі
Павербанк
Плед
Набір сухофруктів в шоколаді, наприклад Гощанські
Лампа на акумуляторі
Павербанк
Плед
Шаманю второпях• 22 ноября 2024
Татові піжаму та капці, новорічні. Або шарф, рукавички
Мамі дійсно щось з косметики
Шаманю второпях• 22 ноября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Що не так?
У вас все ок, а в людей великий залишок «🤦♀️» тому пхають їх усюди. Як то кажуть, хто чим наповнений, той тим і ділиться. Не зважайте увагу на злих та нещасних
Шаманю второпях• 22 ноября 2024
Ответ дляТоскующая
Я минулого року свекрусі купила у Вайкікі фланелеву піжаму, свекру там же капці і вітаміни Допельгерц Енерготонік