Каркуша Клара• 06 октября 2025
Дуже холодно в квартирі, які речі можна купити, щоб грітись?
Добрий день, дівчата.
Таке питання. Дуже холодно в квартирі, опалення практично включати не зможу взимку, буду включати лише час від часу, щоб трохи прогріти, коли буде мінусова температура. Так було минулої зими і на жаль змушена так жити і цієї зими. Квартира на першому поверсі, сусідів немає, лише 1 стіна, знизу підвальне приміщення.
Порадьте, будь ласка, чим я можу зігріватись?
Хочу купити собі мабуть 2 грілки в ліжко.
Минулого року купила термоодяг на вовні якихось там баранів😀, але він лише для активу, треба купити щось тепліше для дому. Що це може бути? Може фліс?
Одіяло. Чи можливо якесь таке покривало є тепле?
Можливо ще якісь варіанти є? Буду вдячна за будь-які ідеї і за те, якщо не буде злих коментарів. Дякую
Червона ікорка• 06 октября 2025
Я люблю флісовий халат .
І електропротирадло як коврик в кімнаті використовую
З горіха зерня• 06 октября 2025
Не знаю. Дивлячись ще яка температура надворі. Чи -1, чи -25. Є різниця
З горіха зерня• 06 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Я люблю флісовий халат .
В флісовому халаті автор задубне. Це у вас тепло
Цікавий писочок• 06 октября 2025
Важливо не мерзнути в ноги. Купіть домашні буркі. Не знаю як це взуття правильно називається.
Каркуша Клара
• 06 октября 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Нижче -5 тут не було минулої зими... Можливо пару днів було -10
Каркуша Клара
• 06 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
Кота купите.
🤭я теж так думала, але котика шкода, коли буду на роботі))
Кубик Рубика• 06 октября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
10 котів
Мию чакри щоденно• 06 октября 2025
советую, как мерзляк. меня спасает одежда из пушистого материала, из него шьют халаты, пижамы, домашние костюмы, они очень теплые. с капюшоном у меня халат и его одеваю, сквозняки, мне везет на холодные квартиры
Мяо мой мяо• 06 октября 2025
Типу вмикати опалення дуже дорого? Дешевше накупити інших дорогих речей?
Замороженная селедка• 06 октября 2025
У меня махровая пижама. Если флисовая и махровая. Но мне в махровой теплее.
Неновая почта• 06 октября 2025
Ответ дляКубик Рубика
10 котів
Гениально! И им не скучно, и автору в 10 раз теплее
Почемучка• 06 октября 2025
В мене електропрлстирадло, воно краще грілоктим що прогріває все тіло рівномірно, а не окрему частину. Придбайте, не пожалієте
Каркуша Клара
• 06 октября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Емм, не можу зрозуміти, що за матеріал, підкажіть, будь ласка...
Замороженная селедка• 06 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Я тоже не поняла этого. Но ладно. Если бы у меня можно было включать-выключать отопление как у автора, то вопрос бы вообще не стоял.
Я бы сейчас с удовольствием включила отопление, но жду когда во всем доме дадут((
Замороженная селедка• 06 октября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Махра
Одні думки• 06 октября 2025
Простирадло з підігрівом. Флісова піжама (як термобілизна, щоб щільно прилягала до тіла). Тапки на овчині на високій підошві.
Конфиденциальность• 06 октября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Махра
Можно фото? Махра это хлопок, он не греет
Мию чакри щоденно• 06 октября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
вот из такого, в них очень тепло
Каркуша Клара
• 06 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Швидко нагрівається? Аліекспрес? І чи зручно? Ви прогріваєте, а потім виключаєте? Чи на цілу ніч лишаєте?
Замороженная селедка• 06 октября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Чуть ниже фото. Махра.
Хвігура мічти• 06 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
Только прокормить и обиходить десятерых котов дороже, чем оплатить отопление.
Почемучка• 06 октября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Швидко. Протягом пʼяти хвилин. Звісно зручно. Не знаю де ви знаходитеся, але я купувала українського виробництва, коштувало в районі 500 грн. З регулювання нагріву на три позиції. Ні, звісно на всю ніч не можна в цілях безпеки. Але і не потрібно, включаю за хвилин 15 як лягаю в ліжко і гріюсь поки не сплю. За цей час організм повністю прогрівається. Як вже відчуваю що буду засинати то відключаю. Користуюся з початку війни, для мене це порятунок
Аннуитет• 06 октября 2025
Электрический конвектор noirot, выставить температуру небольшую, и будет поддерживать, много жрать не будет, и в комнате, где будете, двери закрывать
Почемучка• 06 октября 2025
Ще в мене є таке худі- ковдра, дуже тепле та зручне. Воно зсередини наче на міху. Коли зовсім холодно вдягаю капюшон. Вся сімʼя в них ходить
Мию чакри щоденно• 06 октября 2025
Ответ дляПочемучка
да, эта ткань проверена временем и холодами, очень теплая. Можно и зимнюю одежду из нее шить)
Гореотума• 06 октября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Велсофт