Пешеходик• 22 ноября 2024
"Рошен" фабрики продаються в Україні??
Чи ні?Чула плітки різні.Так багато наразі ІПСО(.Хто що знає,все нормально там?Вдячна за відповіді
Кондуктор трамвая• 22 ноября 2024
Зрада-зрадонька вривається на советчицу.
Якщо він збільшив свої статки, то як у нього справи? Сухарі жре з водичкою? Чи ікрою с трюфелями балується?
Роза в вазі• 22 ноября 2024
Працюють, магазини відкривають. І це чудово, нові робочі місця. В цей важкий час людям треба робота. Більше б було різних фабрик, заводів, які б відкривались, працювали. Зараз дуже важко фінансово.
ИМХОля• 22 ноября 2024
Петя при корыте, это только для ватников его преподносят как конкурента зеле, на самом деле все из одной своры
Пешеходик
• 22 ноября 2024
Хто такі Маня і Настюша?Вище відписалися люди,що не продається .Мене це заспокоїло
Пацелуйнитуда• 22 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Маня хочет себе новый цех рошеновских орешков в шоколаде прикупить? А Настюша на какие цеха глаз положила?
На липецкие
Ламборджини• 22 ноября 2024
Опа, ротшильд під анонімом, риночок промацує, попит вивчає. Зелена кодла вже раз була стрибала ’віджать’, але по морді отримали чітко.
Лупаю цю скелю• 22 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
от тільки страшно подумати..,коли вже не буде чого віджимати у підприємців.., то як сильно тоді візьмуться за свій лекторат?
Тут надолго• 22 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Отвез 143 груза на Сумскую область.Вдруг кто=то пропустил.
Ламборджини• 22 ноября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А скоро побачимо, вже недовго. Оті ’нацкешбеки’ з розкриттям банківської таємниці, це воно і є, базу формують, де що ще ’вщипнуть’ можна.
Тут надолго• 22 ноября 2024
Ответ дляИМХОля
Конечно из одной.
Зеля с сворой 5-6 ефективных менеджеров ворует у армии,Порох на свои обеспечивает украинскую армию.
Метровий сантиметр• 22 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Давайте ссылку где такое пишут, нам тож интересно
Теж думаєте купити?
Вже взнали, куди бігти?
мистерЛяпсус• 22 ноября 2024
Ответ дляИМХОля
При якому кориті? Можна конкретніше?
ИМХОля• 22 ноября 2024
Ответ дляТут надолго
Конечно из одной.
Ага, и кнопочки в вр за антинародные законы наверное не продавливает
ИМХОля• 22 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
При якому кориті? Можна конкретніше?
А в не в Украине? - корыто, это бюджет Украины, который наполняется из наших налогов и иностранных траншей.
Снідаю авокадо• 22 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Працювать, то вони будуть і після продажу :) аптеки тас теж працюють, навіть краще стали, але їх продали в листопаді 2021 ) мій сусід тоді продав майно, збув аптеки і виїхав до німеччини, я ще подумала ну хахотів переїхать, а навіщо таке золоте дно як аптеки збувать, а он воно як вийшло
Тут надолго• 22 ноября 2024
Ответ дляИМХОля
Смех без причины признак дурачины.Вы мне не интересны.Только ЕС борется с этой цирковой властью за армию.Единственная партия.Но Вы упражняйтесь дальше,сами пошутите,сами посмеетесь.
ПуГоФФка• 23 ноября 2024
А кввртал 95 новые шоу выпускает, с концертами выступает, как у них дела, наверное закрылись или беженцев перетирают, бо больше ни о чем нельзя?