Я не в теме• 23 ноября 2024

А ви же почали купляти продукти на новий рік?

Чи все в останні дні?
Скільки плануєте витратити на стіл?
Оченьценная• 23 ноября 2024
Ответ дляничевока
Серьёзно не помните полок, заставленных только чаем?
Серьёзно. Ни у себя в мегаполисе, ни у родственников на периферии такого не видела. Если чего-то не хватало в Гастрономах, то на базаре можно было докупить. Там было всё - благодаря сельским жителям домашние продукты, и челнокам -импортные товары.
Домашня Зюзя• 23 ноября 2024
ні. навіть не думаю про таке. якщо чогось захочеться , то піду куплю по факту
Оченьценная• 23 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
І маргарином
І коров´яче вим´я смажене в клярі.
Коров´яче вим´я брала тільки для кота, а телячу голову на кашу собаці. Маргарин купувала тільки якщо це було по рецепту у випічку. Якщо ви про маргарин Рама, то нічого в ньому страшного не було, кращий аніж деякі види масла сьогодні. Та й не кожна підшлункова подужає масло, тим паче домашнє.

Розкажіть мені, де і на якому базарі не було м´яса, або інших базових (і небазових типу кави, бананів) продуктів ?

Була дана Незалежність без кривавих подій, як і безліч нових можливостей заробляти, а дехто не бачив далі свого носа і вим´я з маргарином. Сумно. Серед іншого , через те тепер і маємо війну.
Мудрецыха мира• 23 ноября 2024
31 грудня робочий день, 1 січня також....відчуття свята немає. Можливо трохи нетрадиційна вечеря буде,ну і на Різдво на ж ситуація.
Незламна• 23 ноября 2024
Купила по 33 гривні кукурузку та горошок в банках польський. Ще шампанське закупила та мартіні. Все інше буду купувати вже в кінці грудня
Танцепесенная• 23 ноября 2024
Я слышала такое, что на нг будет не до нг
Танцепесенная• 23 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Купила шеридан ))) все . Будет обычный ужин .
Вы его так употребляйте или в кофе?
Вся в кредитах• 23 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
пока что купила только подарки детям
у нас нет традиционных каких-то блюд, все решается по настроению. вспоминается что-то, что давно не ели, бывает, хочется опробовать новый рецепт, по-разному. вот недавно увидела в инсте рецепт Монастырской избы у Лизы Глинской, не такой замороченный, как обычный, может сделаю, если будет свет и настроение играться.
Подавайте ізбу в лаптє. Буде автентично.
Вся в кредитах• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
День народження не люблю, бо зайва увага до мене, а новий рік- це щось тепле, сімейне, смачненьке, бій курантів, бажання, сподівання на новий, кращий рік.🥲
О, вам треба в гості до тої, що ізбу буде готувати. Будете слухати куранти і їсти ізбу.
ЛЮБА• 23 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Вы его так употребляйте или в кофе?
Я им тирамису закусываю )))
Ms. Iphone• 23 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Могут перенести зеленые,чтоб с русскими не отмечать
У нас с рашистами разница в один час во времени
Тирамісу на терасі• 23 ноября 2024
Ответ дляВся в кредитах

оставьте высеры для своего туалета
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
Ответ дляОченьценная

Не було грошей. У нашої родини не було. Маргарин рама - то уже пізніше. А був період повної дупи. Виживали на пенсію діда.

А мої батьки голосували за Чорновола. І на всіх подальших виборах вибирали найбільш проукраїнські сили, але таких як вони тоді було мало.
Одяг та сумки• 23 ноября 2024
мабуть ви з західної України. Тут думаєш як не здохнути від рашистів, а воно ось як новий рік. Ще 30 днів - це ціле життя в таких реаліях
18 мнеУЖЕ• 23 ноября 2024
Ответ дляНезламна
а наших не знайшлося- економіку поляк підіймати
автор Я не в теме • 23 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Черкаська область, сподіваюсь на краще, а як буде, Бог його знає.
Незламна• 23 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Наші мені не смачні. Знайду наші смачні й за нормальну ціну - буду купляти
Оченьценная• 24 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю

Чорновіл би гроші роздавав тим, в кого немає?
Шикаю і викаю• 24 ноября 2024
Ответ дляОченьценная
Чорновіл був проукраїнським, а не комуняцьким партійним функціонером. І цілком міг би впровадити польський сценарій.

До чого тут роздача грошей?
Оченьценная• 24 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю

До чого тут роздача грошей?
При кожному президенті потрібно працювати. ’Міг би’ - то милом по воді писано, і так можна сказати про будь-якого президента. До того ж, Польща не той приклад по всім пунктам.
Несу добро людям• 25 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
А мені подобаються такі теми. Хоч трошки відволіктись від того, що за вікном і сподіватись на краще. І так, люди будуть святкувати, хоч і скромно, і прикрашати будинки, не дивлячись на війну і обстріли. У всіх магазинах вже новорічна атмосфера, все прикрашено, люди купують новорічну атрибутику. Бо хочеться вірити, що все буде добре. Харків.
Hellenna86• 19 декабря 2024
можливо ви не проти прийняти невеличку допомогу? Багато не маю, але хочеться з вами поділитися, щоб свята було більше.
Hellenna86• 19 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Так як живу з особливою дитиною і багато коштів йде на ліки,а дохід не має і десяти тис на двох,то свят можна сказати не буде.Зварю пюре для дитини це свято що не макарони чі каша,до пюре він м´яса не їсть каже вбиті тварини сардельку куплю,зроблю ікру з бур´яка,трохи крабового салату дитина любить та чай з печивом і буде свято ми удвох стіл не головне ,головне щоб живі були у наше місто Кривий Ріг часто зараз прилітає та чекаєм Перемогу
Якщо ви не проти, хочу з вами трохи поділитися перед святом.
Я только за!• 20 декабря 2024
Ответ дляHellenna86
Дякую вам велике якщо ви з нашого міста і вам не важко написала вам в повідомлення