Сунуся в чужі справи• 23 ноября 2024

Чи нормально фарбувати волосся у незвичні кольори у дорослому віці?

Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Який етап?
Слухайте, ну почитайте вікову психологію і дізнаєтесь, що є нормою для якого віку. Я більше не буду з вами дискутувати. Завжди в суспільстві є дорослі люди, які виглядають, або вдягаються дурнувато. Те що вони є - факт. Те, що вони нормальні - під питанням. Бо якщо глибше копнути, там ще є інші дива від них.
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляЛетчица
А ви точно психолух?
А я десь писала, що я психолог? Ні. Але вікову психологію вивчала в університеті і дещо пам´ятаю. Та й не треба іноді її вивчати навіть, щоб помітити певні закономірності, достатньо бути просто спостережливим.
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
Щоб бути гарною!
Я якось не зустрічала людей, яким би пасувало зелене волосся.
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Це ви ускладнюєте. Підлітки це роблять зазвичай:
1. Від невпевненості в собі (що є варіант норми в їхньому віці)
2. Щоб привернути до себе увагу
3. Тому що модно і типу круто і щоб бути прийнятим до кола представників якоїсь певної молодіжної субкультури.
Всі перераховані вище моменти неважливо і нехарактерні для дорослої адекватної людини, яка сприймає себе такою, як є, не має комплексів і внутрішніх конфліктів і має дозрілу психіку.
А мне кажется Вы демонизируете подростков. И женщин отличающихся хоть чем-то от обычных. И думаю ещё мног кого.

Подозреваю Вы в школе были отличницей, а во взрослом возрасте так и не вышли из роли ’Нужно для всех быть хорошей и правильной’
Летчица• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Ну тобто краєчком вушка десь колись щось чули, і тепер вважаєте, що знаєте достатньо для категоричних висновків. Справжній капець і відхилення від норми - подібні ’розумні’ жінки будь-якого віку. А не з якимось там ’не таким’ волоссям.
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Слухайте, у мене в домі є підліток, з яким я маю довірливі відносини. Мені не треба щось читати, щоб розуміти психологію власної дитини. Або свою, якщо я захочу перефарбувати волосся.
Ще раз впевнилась, що ви маєте комплекс відмінниці. По зацикленності на теорії, яка має значний відрив від реальності, скажем так.
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!

Ні, я не була відмінницею. А в дорослому віці (45+) я все ще ношу джинси і кеди (правда, без дірок). І все ще слухаю іноді своїх улюблених RedHotChillyPeppers і Aerosmith. Я розумію, що вам хочеться уявити мене як тьотю-Мотю з лавочки під під´їздом, але це не так.
Силиконочка• 23 ноября 2024
Ответ дляЛетчица
можна детальніше? Де кучкуються такі тітки 55+ з нелюдським волоссям? Хочу подивитись
Везде. Все эти баклажаны и махагони
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
А що вас може примусити пофарбувати волосся в незвичний колір? Ви хочете подивитись, чи пасує вам зелений?
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
То есть Вы слушаете Аэросмит, считая солиста идиотом ненормальным?)))
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Примусити - нічого. Захотіти перефарбуватись я можу, бажаючи перемін в своєму образі.
волосатое стекло• 23 ноября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Плохая преподавательница была... Сидина
Да знаю я, что седина, хз как жто получилось, так написать Учительница была даже слишком хорошая, дополнительными всех задалбывала))
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
І так, відмінницею ви були. Такою ’застьогнутою’. Це видно по тому, як ви почали виправдовуватись при найменшому тиску, хоч я явно влізла в ваш особистий простір і Ви могли мене легко відфутболити ’на місце’. Але ж...))
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Ну где Вы пропали? Пошли гуглить как выглядит Тайлер?)))
Бла бла бла• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Мені 47, і так, мені подобаються люди які фарбують волосся в яскраві кольори. Сама не фарбую тільки тому, що моє волосся занадто швидко росте, постійно підфарбовувати корені для мене то занадто заморочливо. Але ніколи не боялася експериментувати зі стилем, і не збираюся відмовлятися від цього тільки тому, що вже не підліток. Життя продовжується, ми змінюємося, зміцнюється наша зовнішність, наші смаки, то чому б не експериментувати?
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Да. Очень часто творческие и талантливые люди - или наркоманы, или алкоголики, или фрики какие-то. Это совершенно мне не мешает наслаждаться их творчеством. Вот если б он захотел стать моим зятем, то это меня бы напрягло. А так, пусть употребляет, что хочет. На моё восприятие его музыки это не влияет.
Бла бла бла• 23 ноября 2024
Іноді бачу жінку приблизно мого віку, в неї волосся пофарбоване в яскравий синій колір, і їй дуже пасує.
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Что ’да’? По вашей теории такие творческие люди ’и изюминкой’ возникают, если не прожили этап подросткового возраста.
Не кажется ли Вам, что творческое в таких людях, возникает гораздо раньше подросткового возраста, а не вследствии? Примерно в утробе. Что в пух и прах разбивает ваши предыдущие умозаключения?
И творческое начало есть не только в подростках и мировых звёздах, а и в обычных себе людях тоже?
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Але ж можна зробити зміни в образі не обов´язково такі, які привертатимуть увагу до вас. Якщо заглибитись у підсвідомість, то аж таких змін людина може зажадати або через брак уваги, або через якийсь відчай, через конфлікт із собою, через бажання висловити якийсь протест. Бо зазвичай, щоб змінити образ, достатньо змінити зачіску, або колір в межах традиційної кольорової гами.
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Так ВЗРОСЛЫЕ люди делают изменения в себя ДЛЯ СЕБЯ в первую очередь. Не оглядываясь на то, привлечет ли это ваше внимание или нет. И что Вы считаете традиционным, а что нет.
В конце концов те же джинсы вошли в вашу жизнь, когда какие-то нестандартномыслящие мужчины перестали их считать рабочей робой и нагло начали одевать ’в свет’, а какие-то смелые женщины и вовсе надели на себя брюки, вместо ТРАДИЦИОННЫХ юбок.
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Це у вас якісь стереотипи. Щодо відмінниць, до речі. Бо я взагалі трієчницею була:) Не любила точні науки, ледве вчителі мені із жалю трійки ставили.
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Яке ’умозаключення’? Сформулюйте.
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Яке ’умозаключення’? Сформулюйте.
Ёлки палки, я реально должна формулировать Вам ваши же умозаключения?
Уж как-то потрудитесь сами, а я так и быть соберу Вам ваши тезисы в кучку:
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Я розумію, що ви робите це для себе. Питання - чому вам потрібно це аж настільки радикалізувати?
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Шо радикалізувати? Фарбування власного волосся в цікавий для себе колір?)))
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ні, ви скажіть. Бо ви мені тільки що щось намагались ’приписати’, але самі тепер не розумієте, що.
Кракадэ• 23 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Так. Чому вам раптом став цікавий радикальний колір?
Да, я блондинка!• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Бо мені набридло традиційне, наприклад.
Або я вчора зрозуміла, що такий колір вдало відтінить мої красиві очі.
А ви хотіли почути, що це через невпевненість у собі?))) Чи щоб Ви звернули на мене увагу?))
Калинові вуста• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Спочатку і ви дайте відповідь - для чого фарбують в незвичні кольори волосся підлітки?
Відповідь питанням на питання - то не відповідь.

Окрім того, у підлітків мотивація своя, а у дорослих своя, порівняння недоречні.
Калинові вуста• 23 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Тому що вона цей етап вже пройшла в підлітковому віці.
А ви прямо нічого не робите з того, що робили в підлітковому віці?
Чомусь ніхто не каже: вживає алкоголь лише людина з недозрілою психікою, бо всі інші нормальні цей етап вже пройшли в підлітковому віці.
Те саме стосується перегляду порно для прикладу.