Сосиска_Втесте• 23 ноября 2024
Герпес по тілу, що Вам допомогло?
Висип на спині, плечах.
Що допомагає Вам?
осень харашо• 23 ноября 2024
Это опоясывающий лишай сеорей всего, у врача лечить, серьёзная штука
Патриоточка• 23 ноября 2024
Сестра коле курсом імуноглобулін чи якось так. Але це лікар приписав
Червона ікорка• 23 ноября 2024
Дуже серйозно. Лікування те саме як інших видів, але є ньюанси якщо рецидивуюсий
Опоясувальний це прояв дитячої вітрянки.
Червона ікорка• 23 ноября 2024
Ответ дляПатриоточка
От я про це. Є в Києві інститут який займається ціми проблемами
Вмію заміряти найкраще• 23 ноября 2024
Ответ дляосень харашо
Это и есть герпес
Вмію заміряти найкраще• 23 ноября 2024
Иммунитет поднять в первую очередь. А остальное по назначению. Очень серьёзная болячка с осложнениями.Здоровья вам!
Замулена ріка• 23 ноября 2024
Ответ дляосень харашо
Лишай то плями, а не прищі
Не обижаюсь• 23 ноября 2024
Лікування в імунолога серйозними ліками, а не протефлазидом. Один вид герпесу просто зашкалював з неймовірним індексом. Після лікування рецидивів не було ні разу.
Червона ікорка• 24 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Вальтрекс курсом, потім протефлазід
Не всім допомагає. Сусід три місяці приймав кінські дози протигерпетичних препаратів, поки опоясувальний утишився.
Червона ікорка• 24 ноября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Лишай то плями, а не прищі
І плями і прищі, і почервоніння, і свербіж і печія і навіть судоми в хребті, температура, все це симптоми прояви серйозного вірусу герпес зостера.
Сосиска_Втесте
• 24 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ось таке у мене по тілу ділянками.
Температури немає, тільки сильно свербить