Країна мрій• 23 ноября 2024
Порадьте виробника гарних суконь. Хочу довгу, можливо, на запах.
Вся в кредитах• 23 ноября 2024
Мені подобаються сукні від farm Rio, дуже жіночні, також класні від Antropology. Це те, що дійсно подобається, але і коштує нормально. Якраз ціна - якість адекватна. Зайдіть на сайт Antropology, в розділі сукні представлені мультибрендові на будь-який смак.
Умничка-помощничка• 23 ноября 2024