4есотка• Изменено 27 марта в 20:41

Дитині пошкодили куртку. Мої дії?

Донька дала куртку подружці. Та десь зачепилась рукавом та тепер там дірка. Мати подружки запропонувала спочатку гроші на ремонт, але я відмовилася. Потім вона запропонувала викупити ту куртку, але доньці вона подобається і вона не хоче її продавати. Сходили по магазинах, такої точно вже немає, але є схожі моделі, коштують вони дорожче, ніж нам пропонували. Докладати повністю різницю я не хочу, але мене б влаштував варіант ’нам відшкодовують повністю ціну нашої куртки та половину різниці між новою моделлю’ . А ще половину докладу я. Річ була майже нова, купували на весну.
Чоловік каже, що мене пошлють та дитина залишиться й без куртки, й без подруги.
Королева ганделику• 27 марта в 20:41
может им вам еще и квартиру купить?
Луноходик_Ик• 27 марта в 20:41
Хоч чоловік в цій сімейці адекватний
вкрации• 27 марта в 20:42
Та хоча б 1000 ойро за ту куртку просіть. Ще на моральну компенсацію залишиться від витрати куртки і на психолога, щоб пропрацювати травму.
Бавовнятий Пупс• 27 марта в 20:42
Круто, я бы специально давала свои вещи поносить)
автор 4есотка • 27 марта в 20:42
Ответ дляКоролева ганделику
может им вам еще и квартиру купить?
Можна було не псувати нашу річ. Тоді б нічого не довелось купувати
Черговий по кухні• 27 марта в 20:42
Нехай доньці буде уроком..якщо дуже подобається, то здайте в ремонт. Людей я б не турбувала...
Бавовнятий Пупс• 27 марта в 20:42
Ответ дляКоролева ганделику
может им вам еще и квартиру купить?
Конечно, что б куртку хранить .
САМ_ТАКОЙ• 27 марта в 20:43
Нихрена не понятно, ваша дочь будет носить куртку с дырой на рукаве? Если не хочет ее продать . Зачем вам тогда 1.5 стоимости куртку? И таки часть вины дочки , где-то учтены?
Ашолюдискажуть• 27 марта в 20:43
Я бы отнесла в починку. Как-то обыграли и замаскировали дырку.
Согласилась на стоимость ремонта.
Лама_мама• 27 марта в 20:43
Мозги купите дочке
Бавовнятий Пупс• 27 марта в 20:43
Ответ дляЛама_мама
Мозги купите дочке
И маме
ТаПрямТам• 27 марта в 20:43
Т.е вы хотите остаться со старой курткой и чтоб вам еще и новую упили?
Лама_мама• 27 марта в 20:43
Ответ дляБавовнятий Пупс
И маме
Та мама прохаванная
Бутерброд з ікрою• 27 марта в 20:44
Яке дурне, что мама что дочка
Я_з_Франека• 27 марта в 20:45
А навіщо донька дала подрузі куртку? А мати подружки ви поставили до відома що її дитина буде ходити в чужій речі?
Чому ви не вчите дитину що деякі речі вони є особисті?
автор 4есотка • 27 марта в 20:45
Ответ дляТаПрямТам
Ні, стару я згодна віддати, хай подружка її носить і зашиє собі
Морковку дай• 27 марта в 20:45
Та чего вы так вцепились будто это самая лучшая на свете куртка. Куртку дороже не стоит им просить оплачивать
Да, неприятно, не будете больше чужим давать вещи поносить
автор 4есотка • 27 марта в 20:46
Ответ дляЯ_з_Франека
Вчу, але не завжди доходе
САМ_ТАКОЙ• 27 марта в 20:46
Ответ для4есотка
’Потім вона запропонувала викупити ту куртку, але доньці вона подобається і вона не хоче її продавати. ’
Витворунка• 27 марта в 20:47
Тобто варіант - «донька отримала безцінний досвід» вам не подобається?
Я б на вашому місці я не брала ніяких грошей, а на місці тієї мами, послала б вас нахер
Відкушу все що стирчить• 27 марта в 20:47
Ответ для4есотка
Я бы вам ничего не покупала, не хотите ремонт, как хотите.
автор 4есотка • 27 марта в 20:47
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну вона згодна буде на аналогічну нову. Просто вони коштують дорожче
Кукусикиииииии• 27 марта в 20:47
Господи. Это просто детская куртка! Таких 3-4 на сезон нужно. Что вы нагородили проблему? Просто зашейте и все, как будто повреждение неизвестно где случилось.
САМ_ТАКОЙ• 27 марта в 20:48
Ответ для4есотка
Из карманных дочки и учтите
Весела бджілка• 27 марта в 20:48
Ответ для4есотка
можна було не давати свою річ, тоді б її не зіпсували. Не розумію, навіщо давати подружці свою куртку
Давно без алко• 27 марта в 20:48
Спасибо тебе Господи что у меня сыновья))
Моя улюблена страшко• 27 марта в 20:48
Деньги на ремонт и все. Кстати, если хороший мастер, то и следов не найдете.
Мой муж регулярно куртки рвет и пропаливает, причем не только рабочие, но и в хорошей может в гараже зацепиться, так я постоянно в ателье таскаю.
Я_и_моя_собака• 27 марта в 20:48
Ответ для4есотка
Научите свою дочь никому и никогда не давать свои вещи. На этом всё. Никто ничего не обязан Вам покупать.
Сама собі лікар• 27 марта в 20:49
А возраст детей, сами гуляют уже? Для чего давать куртку, а в чем дочь ходила при этом?
Берете компенсацию и чините. Делаете выводы
Лінива, не каюсь• 27 марта в 20:49
Зашити куртку та й всі ваші дії