Я шалунья• 23 ноября 2024
А вам хочеться любові?
Мені так, хоча я і заміжня. Але чоловік дуже холодний, сидить лише в комп´ютерних іграх, може на кілька місяців у відрядження поїхати, вже і не пам´ятаю коли ми з ним цілуватись. А нам ще і 30 немає. Якось так сумно. У вас немає такого?
Гигиенишвили• 24 ноября 2024
Можете,звісно коханця завести.Але це тільки додасть вам проблем в житті.
Оч@ров@Шк@• 24 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Согласна с Вами. Мне 42 годика,а влюбляюсь,как девочка. Каждый раз🤣
Мне на 10 лет больше. Как влюбилась в одного, так до сих пор и люблю. Думала с годами попустит, на нет. Всё сильней и сильней чувства. Благо любовь взаимная. Если бы безответная, капец бы мне.