Не за Будка• 24 ноября 2024
Вся правда про стосунки з чоловіком на 17 років старшим.
Ми разом всього нічого, 3 місяці і мене нестерпно нудить.
Відчуваю до нього сильну відразу.
Причини:
1. Він постійно мене ревнує, контролює
2. Ставиться як до маленької, опікає
3. Постійно бігає за мною
4. Пише 24/7.
5. У нього гидотні морщаві руки, тіло
6. Він трясеться за мною
7. Він пахне старістю
8. Мене трусить від огиди, коли я помічаю, що він не може розігнутись і взагалі фізично не такий активний, як молоді хлопчики.
9. Нудить коли він соромиться і хвилюється переді мною, на мою думку, він вже має бути серйозним
10. Мене нудить, коли він сміється.
11. Мене нудить від його зморшок біля очей.
12. Мене нудить від того, що у свої роки він всього лиш менеджер, а не керівник.
Просто огидно, огидно, огидно.
Не звʼязуйтесь зі старшими чоловіками, краще за молоденького хлопчика нічого немає
Відчуваю до нього сильну відразу.
Причини:
1. Він постійно мене ревнує, контролює
2. Ставиться як до маленької, опікає
3. Постійно бігає за мною
4. Пише 24/7.
5. У нього гидотні морщаві руки, тіло
6. Він трясеться за мною
7. Він пахне старістю
10. Мене нудить, коли він сміється.
Просто огидно, огидно, огидно.
Бабка_в_кедах• 24 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
І от тут пишуть ’Чому ви постійно пишете тріль?’
так ось чому.
Фрекен бок• 24 ноября 2024
Може справа не у віці, а в тому, що ви автор на більше не заслуговуєте, будь то чоловік на 17 років старший або молодший?!
Фрекен бок• 24 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
А чому ви автор у свої 23 - розквіт, не змогли прилаштувати себе більш вигідно?
Кофе в лобби• 24 ноября 2024
Вот бы всех молодых так нудило от 40-летних, и браки б не распадались. А вообще конечно вы наверное тоже не ахти, раз кроме батюшки никто не залицается
ЭмчЭндЭм• 24 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
Інших залицяльників немає
Ну от не дарма ще з перших речень почало нудити від вас і вже з перших пунктів відраза до вас, а не до чоловіка
ЭмчЭндЭм• 24 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Как можно любить человека и от него же тошнит?
Ей приходится себя убеждать в этом вопреки абсурдности данного утверждения. Но иначе она будет выглядеть жалко и отвратительно даже в собственных глазах
Сокодавка ще та• 24 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
І чим він хороший?
Вам не зрозуміти. Ви ж його не кохаєте. А просто залицяльник.
Для драки• 24 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Морщаві руки та тіло в 40?
Може йому 80 і вас обманули?
А ви вважаєте що він гладенький як у 25?
Для драки• 24 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
Я люблю його, як не крути
І від цього мені огидно
Ні ви його не любите, автор.це самообман.
Для драки• 24 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
Він не відпускає
Підлаштовується під мене, плазує
Просто фу
Підлаштовується під мене, плазує
Просто фу
Офігєть яка ´любов´.
Басноплетка• 24 ноября 2024
Капец, была уверена пишете о 90-летнем не меньше. Мой знакомый в 68 спортом занимается, в отличной форме, вообще из вашего списка ничего о нем - но есть свои минусы.
І навіщо ви втрачаєте свій дорогоцінний час на того, від кого вас нудить? Мазохістка? Чи настільки шалено любите гроші, що готові терпіти біля себе ненависного чоловічка, що вам у татка годиться? Тим більше, що він і небагатий, не думаю, що він закидує вас великими грошами.