Давно без алко• 24 ноября 2024

Збираюсь завтра піти на бійку з дівчиною, що вішається на чоловіка. Дайте поради

Пише йому і пише, бігає.
Набридло.
Мій морозиться - не допомагає
Сиренькая• 24 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Навіщо?
Де буде битва? Яке місто? Я завтра цілий день вільна.Прийду для моральної підтримки
НетЕщеНаверное• 24 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Типова бидло-маса)
вибачаюсь, то ви так про нас?
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Типова бидло-маса)
Ви сначала тему почитайте, а потім кажіть. Там дівчина зробила трольну тему. Нічого твкого, як вам тільки що описали немає.
Бидло, це та, що іде насправді бити будь кого.
Сегодня сержусь• 24 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Ніхто не збирається бити її до смерті.
Просто розмова і пара ляпасів, якщо не зрозуміє
Вы на всякий случай посмотрите сколько стоит вправить нос
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Королева Сарказма• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
А автор тієї теми дівчину не била і не бидло?
НетЕщеНаверное• 24 ноября 2024
Ответ дляСиренькая
вибачаюсь, я завтра працюю. чи не могли б ви вести прямий ефір? чи хоча б відосік
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
вибачаюсь, то ви так про нас?
Та про нас) їй чоловік рога нвставив, сама іде бити людину, а ми бидло.
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Таке ж , як і автор. Не била звісно. Вона придумала цю історію. Там хто тоді сидів на Порадниці навіть знають, хто її писав))
Чеширская кошечка• 24 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
З ким?
З іншою жінкою
НетЕщеНаверное• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
А як вона сильніше і у відповідь зафігаче?))) Мало того , що чоловік рога вам наставив і зробив дурочкою, ще і коханкою бита будете)))
думайте, що пишете. в країні війна. пісюни на вагу золота.
Королева Сарказма• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Удалено администрацией...
То й угомоніться. Не для всіх та дичина шедевр, якій варто згадувати.
Оле Лукойе• 24 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
не пишіть фігню. яка ще кцрка? це максимум 1,5 кг ваги додамо 300 гр на льод.
досвідчені дами давно беруть гуся. а якщо повезе у селяк купити з головою та дзьобом- добаткова смертельна зброя. і алібі одночасно
Краще гуску, і краще живу. Українська біозброя в дії, якраз і випробування пройде
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Хай все таки б´ються?) Та я тільки за)))
НетЕщеНаверное• 24 ноября 2024
авторко, а не могли б ви для мене бидла....бидли.. деталей підкинути. ну там, подробиці. бо темка гасне, а спати ще не хочеться
Борисфенка• 24 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
З іншою жінкою
То цікаво ж, з ким саме?
Хоча в її випадку варто таки було побитися.
Може у авторки чоловік також майбутній президент.
Королева Сарказма• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Вона пислала про те що била, а те що тема трольна, тобто вигадана, я написала відразу.
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Так не згадуйте)) Дівчата згадали, що тут такого. Хто тоді в тій темі сидів, знає, чого згадує. Бо були ще теми і не одна про це.
НетЕщеНаверное• 24 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
То цікаво ж, з ким саме?
це в корені міняє справу. тут треба на 100%. свиняча ляшка? хто має досвід? чи зручно в руці тримати?
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Добре. Але автор відреагувала дивно. Бо там було теж саме, що і автор хоче зробити. А ми виходить бидло, бо вважємо це комічним і позорним.
Королева Сарказма• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Удалено администрацией...
Борисфенка• 24 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Стрім треба. Хай на лоба відеокамеру почепить.
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Королева Сарказма• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
А ви виходить читати не вмієте, або робите вигляд, що прочитаного не розумієте і щось намагаєтесь перекрутити.
Королева Сарказма• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Удалено администрацией...
Не перекладайте ваш психологічний стан і поведінку на мене. На все добре. Хай насниться морожена курка, ви заспокоїтесь і агресія вас покине.
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
)))) заспокойтесь Бога раді))) я вже не буду відповідати, бо ви не відчепитесь.
Кидстаффовна• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Добре, добре)))))
Королева Сарказма• 24 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
То це ж ви до мене вчепилися, я вам нічого не писала,щоб розпочати діалог.
Дон Пэдро• 24 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Была здесь тролячья тема написанная сленгом воинствующей хабалки о том, как она ударила любовницу мужа мороженной курицей. Любовница и её муж из подъезда выходили, а она из магазина шла, в пакете была мороженая курица. Она этим пакетом женщину толкнула. Определённому континенту эта история очень зашла, они добавили от себя подробностей, очень гордятся, что это читали. И везде эту курицу пихают. Среди прочего, не понимают, что любой юмор как рыба - очень быстро начинает вонять.
А вы такая- Фся в белом на фоне нас!
Дон Пэдро• 24 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Типова бидло-маса)
Сказала женщина которая собралась драться за мужика