Платье Длинное бальное• 25 ноября 2024
Дівчата, дуже потрібна ваша порада(
У свекрів в Херсонській обл. є земельний пай. З 2022 року, вони ним не користуються по зрозумілим причинам, спочатку те село було в окупації, тепер, там де пай свекрухи, до сих пір все заміновано, а де пай свекра, все перерито, бо проходить лінія оборони. На днях свекрусі приходить повідомлення, що вони мають сплатити за користуіання паями 13 тис. Свекри в шоці, це майже дві їх пенсії, а за паї, зрозуміло ж , ніхто їм нічого не дає. Чи можна щось зробити у цій ситуації. Вдячна за будь який відгук.
Крайня невістка• 25 ноября 2024
проконсультируйтесь с юристом, ваша земля в зоне боевых действий, возможно, по закону, Вам разрешат не платить этот налог. Паи не в аренде?
Платье Длинное бальное
• 25 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Свекруха сьогодні була у якогось клерка, їй сказали, що нічим допомогти не можуть, мають платити.
Застряла• 25 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Хотіла написати, що мало дві пенсії буде.
Нужно идти к специалистам.
Что вы тут эти вопросы решаете?
КараПузовна• 25 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
пусть напишут отказ от этих поев в пользу государства и пусть само государство себе и платить - вообще ох...ли фантастические твари
Платье Длинное бальное
• 25 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Я худєю з нашого правітєльства
Платье Длинное бальное
• 25 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
не нараховують,коротше.
А їй сьогодні сказали, що земля там, не підлягає цьому закону. Я запропонувала відмовитись, нехай подавляться.
Та легко!• 25 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
.
Та ви що, знайшли у інтернеті?
Не може такого бути...😁
А от автор ходила до ’якогось клєрка’ і їй там сказали!
Що коїтся з людьми?
Мати ’весь світ’ в кишені і невміти знайти потрібне...
Інтернет щоб подивитись відоси і попліткувати на порадниці.
А винна у всьому влада!😁
Не може такого бути...😁
Що коїтся з людьми?
А винна у всьому влада!😁
Платье Длинное бальное
• 25 ноября 2024
Ответ дляТа легко!
Та ви що, знайшли у інтернеті?
Не може такого бути...😁
Що коїтся з людьми?
А винна у всьому влада!😁
Не може такого бути...😁
Що коїтся з людьми?
А винна у всьому влада!😁
Не автор ходила, а моя свекруха, яка не сидить в інтернеті. І так, влада не винна, винні мої свекри, що насмілились мати паї.
Цигарний шланг• 25 ноября 2024
Я взагалі проти тих паїв, дармоїди на шару отримують гроші невідомо за що, сидять на тих паяї, нічого не роблять
КараПузовна• 25 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
кто дармоеды? и кто что получает? вот люди не могут засеять свои паи и снять с них урожай - могли бы я думаю, что вопросов об уплате за пользование землей у них не возникло! А так у нас все сейчас тоже - Не так все ОДНОЗНАЧНО! Соседке у меня пенсионерке заблочили карту пенсионную и подали в суд за транспортировку газа - долг 217 грн + 500 за суд и исполнителю...а вы говорите ВОЙНА!!!
мегамоСГ• 25 ноября 2024
Все зависит от громады где земли, ведутся ли там активные боевые действия. Если земли заминированы надо писать заявлениря на предоставления льготы по плате за землю. Автоматически ничего не бывает
Платье Длинное бальное
• 25 ноября 2024
Ответ длямегамоСГ
Там бойові дії не вже не ведуться, але й користуватись тією землею не можна. Якесь замкнуте коло.
мегамоСГ• 25 ноября 2024
Наличие имущества предпологает определенные обязательства. А у нас большинство привыкли: если мое, но все - я могу ничего не делать, ничего не знать, оно само как то
Мама Карло• 25 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
в любой непонятной ситуации вини власть и масонскую ложу, лишь бы не себя и не свою лень прошерстить законодательство по своему же вопросу
мегамоСГ• 25 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Територия может быть отнесена к зоне активных по Наказу Минрегионна. Звоните в сельсовет громады и узнавайте. Херсонская громада 100 % установила льготу по налогу, но надо писать заявление и только потом она применяется. Скорее всего и в Вашей громаде есть. Но надо шевелится, а не сидеть и ждать
Платье Длинное бальное
• 25 ноября 2024
Ответ длямегамоСГ
Ніхто не ждет. Свекруха сьогодні ходила в налогову, завтра, я їй порадила, йти до юриста. Я запитала тут, що не так?
Тоска в носках• 25 ноября 2024
Моя вам порада: цей форум називається «Порадниця» у кожна по суті тема могла б називатися, як ваша, але щоб сюди зайшли люди не випадкові, а ті, хто у темі, то називати треба відповідно: «Питання про податки на пай»
Цигарний шланг• 26 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
вам ніхто нічого не винен, підіймайте дупу і дійде