ША! я прийшла!• 25 ноября 2024

7000 грн в місяць я плачу за електрику і 8000 газ - чому так багато?

Будинок 250 м кв
Інно4каа• 25 ноября 2024
Ответ дляША! я прийшла!
2 холодильника
Морозилка

2 телевізора
Стіралка і сушка
Електромашина
Бойлер( підігрів води)
можна обійтися без сушки
Кошка Мурка• 25 ноября 2024
Ответ дляКолупалочка
У мене трохи більше метрів 2-кімнатна. Плачу 1500-2000. Це не від метрів залежить, а від того, чи є у вас газ, бойлер ітд
бойлер є, але працює влітку як нема гарячої води
зараз є гаряча
от спеціально подивилась, скільки платили за останні три місяці. 280, 320 і 295 грн.
Інно4каа• 25 ноября 2024
250 кв м будинок і 15000 грн багато комуналки ну ну
Санька-4b93• 25 ноября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
по газу на таку площу і на цю пору року кось багатенько. мабуть у приміщеннх дуже спекотно. вам би датчики поставити, щоб котел вмикався при падінні температури , а не весь час працював.
А можно просто перестать троллить и цифры с потолка писать) это дешевле обойдется
Колупалочка• 25 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
зараз є гаряча
У нас нема гарячої з моменту здачі будинку)
Мир Мир Мир!• 25 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
зараз є гаряча
А за гарячу воду скільки платите?
Ашолюдискажуть• 25 ноября 2024
Ответ дляША! я прийшла!
1500 квт в місяць
Тариф чк у всіх
І що вам не подобається? Скільки взяли, за те заплатили.
Ашолюдискажуть• 25 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
Ну а як? Вони хочуть в хоромах безкоштовно жити.
Ашолюдискажуть• 25 ноября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Електромашина. Тому стільки за електрику. А чому стільки за газ, незрозуміло.
А ви спробуйте ті 250 квадратів нагріти.
Сумка з негодою• 25 ноября 2024
За газ 70грн, за світло до 500, квартира рулить💪😊
Борода• 26 ноября 2024
Ответ дляСумка з негодою
За світло в 110 кіловат вкладаєтесь? Нічого з електроприборів немає, навіть пралки?
Сумка з негодою• 26 ноября 2024
Ответ дляБорода
Пралка, два комп´ютери, холодильник, мікрохвильова, іноді фен/праска. Бойлер іноді, коли йдуть ремонті роботи центрального водопостачання.
Борода• 26 ноября 2024
Ответ дляСумка з негодою
100 кіловат буває тільки в пенсіонерів, в яких з техніки холодильник, телевізор і лампочка, а не з такою кількістю техніки. Щось не те з лічильником.
Сумка з негодою• 26 ноября 2024
Ответ дляБорода
В моєї бабусі так як ви перелічили вона платить 250 грн на місяць.
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
будинок на 250 кв вистороїли ,а далі нехай шара будет за комунальні. Перед тим,як будуввти такий здоровий будинок,потрібно думати головою
автор ША! я прийшла! • 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
А чого він здоровий? Нормальний будинок
Нас 5 в сімї
У кожного кімната
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляША! я прийшла!
А чого він здоровий? Нормальний будинок
Нас 5 в сімї
У кожного кімната
для здорової родини з великим будинком,15000 це невеликі гроші. У моїх знайомих,у кого такі великі будинки оплачують комунальні не менше і не жаліються