Молчавочка• 25 ноября 2024
Чи може корова завагітніти від мужчини?
Алина-1240• 25 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Главное, чтобы мужик от коровы не залетел.
Ну отлетит так точно,она ж с ноги увалить может
Молчавочка
• 25 ноября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Наступна буде тема, а жінка від бика ?
Ні, бик наврядче буде скакати на жінку
Клевотница• 25 ноября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Наступна буде тема, а жінка від бика ?
А ви звідки вгадали
Пульт от линолеума• 25 ноября 2024
Ответ дляКлевотница
А ви звідки вгадали
Видящая. Тут таких полно.
Молчавочка
• 25 ноября 2024
Просто одна моя знайома яка родом з села каже що у них в селі колись жив неадекватний чоловік який зробив це з коровою. А потім в корови народилрся теля у якого було мало жерсті і шкіра світла схожа на людську
Всіх підсаджую• 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
автор, Вы в школе биологию прогуливали, признавайтесь?;)
Молчавочка
• 25 ноября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Подозреваете мужа? Да, тут мороженой курицей не обойтись.
Просто нещодавно почула таку історію що один мужик неадекватний зробив це з коровою. А потім в корови народилрся теля у якого було мало жерсті і шкіра світла схожа на людську
Молчавочка
• 25 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ні, я вчилася добре. Просто вже забула все що вчила багато років пройшло
Всіх підсаджую• 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
ну так вспоминайте... Почему невозможны межвидовые связи. Количество хромосом у животных ( коров) и людей разное, просто не получится)
Ольга.Д.О.• 25 ноября 2024
У глухих селах найулюбленіша розвага людей (популярна ще з поконвіків) , придумувати плітки і легенди та поширювати їх.
Ольга.Д.О.• 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
То вона так свого чоловіка лякала, щоб на корову не поглядав)
Тут как тут• 25 ноября 2024
Вспомнился анекдот
-звонила твоя коза Милана, сказала, что беременна
Молчавочка
• 25 ноября 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
У них корови немає. Вони з чоловіком зараз у місті живуть. Знайома жила у селі в дитистві
Малая Налегке• 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
І була схожа на того ненормального
Молчавочка
• 25 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Что должно быть у человека в голове чтобы задать такой вопрос?
Просто цікаво правду каже моя знайома чи пи...ть
іронічна антитеза• 25 ноября 2024
Завагітніти не може, не той геном. Але якщо чоловік буде її першим, то всі діти будуть схожі на нього.
В курсі діла• 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
У минотавра спросите. Он точно знает
...аяприкольная• 25 ноября 2024
Ответ дляМолчавочка
Хроника села в Чернобыльской зоне, 1986 год.