Добрый вечер! У подростка появилось какое то образование возле носа сбоку, чуть припухлое и в середине коричневое. Не чешется и не краснеет. На днях пойдем к дерматологу. Может у кого-то была похожая проблема? Спасибо большое!
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Очень много всего есть. Только дерматолог разницу видит
Спасибо!
Ответ дляanabelia
Може невус. Теж ходила з дитиною, щоб подивитися. Блін, як же ж ми раніше спокійно жили.
Дякую! Просто як почитаю інтернет і потім боюся щоб не була якась болячка це.
Ответ дляanabelia
Тільки лікар. Інтернет вже намагаюсь не читати, він зробив з мене іпохондрика і канцерофоба.
Дякую! В мене теж саме, одні болячки вичитую в інтернеті, а потім хвилююся. Здоров´я Вам!
Ответ дляanabelia
Щиро дякую. І вам здоров´я. З віком розумієш, яке воно цінне.
Дякую Вам!