яночка2506• 25 ноября 2024

Какое то образование возле носа у подростка

Добрый вечер! У подростка появилось какое то образование возле носа сбоку, чуть припухлое и в середине коричневое. Не чешется и не краснеет. На днях пойдем к дерматологу. Может у кого-то была похожая проблема? Спасибо большое!
Sk-kik-mango-tesco• 25 ноября 2024
Очень много всего есть. Только дерматолог разницу видит
anabelia• 25 ноября 2024
Може невус. Теж ходила з дитиною, щоб подивитися. Блін, як же ж ми раніше спокійно жили.
автор яночка2506 • 25 ноября 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Спасибо!
автор яночка2506 • 25 ноября 2024
Ответ дляanabelia
Дякую! Просто як почитаю інтернет і потім боюся щоб не була якась болячка це.
anabelia• 25 ноября 2024
Ответ дляяночка2506
Тільки лікар. Інтернет вже намагаюсь не читати, він зробив з мене іпохондрика і канцерофоба.
автор яночка2506 • 25 ноября 2024
Ответ дляanabelia
Дякую! В мене теж саме, одні болячки вичитую в інтернеті, а потім хвилююся. Здоров´я Вам!
anabelia• 25 ноября 2024
Ответ дляяночка2506
Щиро дякую. І вам здоров´я. З віком розумієш, яке воно цінне.
автор яночка2506 • 25 ноября 2024
Ответ дляanabelia
Дякую Вам!