МатьЧасть• 25 ноября 2024

хелп навчання

Мені потрібні слова спеціалістів які реально вчилися на цих спеціальностях, досвід також, просто поможіть.
Так от у мене виникла проблема, так як я скоро закінчую школу то я вибираю куди поступати і на кого, минулого року знала, зараз - ні. Студенти або давні випускники ті що вчилися на спеціальностях розкажіть будь ласка: + і -, де навчалися, як навчання, що скажете про навчальний заклад, де зараз працюєте, ким працюєте, зарплата, чи отримуєте задоволення, чи б хотіли змінити діяльність, чи б хотіли б десь інше навчатися, чи довго думали куди поступати, чи вибирали між варіантами тощо.

Спеціальності:
1. Модельєр (дизайнер одягу)
2. Хореографія
3. Щось звʼязане з англійською мовою
4. Туристичний агент

Але хочу чути ці хто реально мали досвід з перерахованими професіями чи спеціальностями, випускники, студенти, ті хто прожили своє - хочу чути вас

Бо мені реально важливо майбутня сфера, хочу почути людей

Буду вдячна почути вас))
Дякую!
Замороженная селедка• 25 ноября 2024
Модельєр одягу дуже важко реалізуватися, більшість тупо швачками працюють. Розкручуються одиниці.
автор МатьЧасть • 25 ноября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
ну так, але якщо вірити і розришатися в цій сфері????
Тюрюнь_Тюнь• 25 ноября 2024
Турагент в країні де війна буде кожні 10+- років ?) ну це навряд.)
Запит на англійську буде завжди, хореографія більш творча діяльність, дизайн одягу - вас не прокормить довго
Замороженная селедка• 25 ноября 2024
Турагент, це якщо нікуди не поступив.
Не будь КакСвета• 25 ноября 2024
Слушайте, я была рада, что девочки научились читать, и ничего вам не ответили. Это в первый раз, во второй я была ими горда, думаю ещё, ну ничего себе какая выдержка. Но в третий раз вы уже бесите девочек. Хватит. Никто не учился тут по таким делам, тут все нормальные миллионерши. Идите ещё где-нибудь спросите.
Замороженная селедка• 25 ноября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Справа не в вірі.
автор МатьЧасть • 25 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
дякую
тур агент - може працювати не обовʼязково в україні, а й за кордоном, наприклад я завжди беру тури закордон в тур компаніях, ну цим ж всім займається турагент
Замороженная селедка• 25 ноября 2024
Ответ дляМатьЧасть
дякую
Спитайте, яка в нього освіта. Скоріш за все економіст :) це як рієлтор, робота без професії.
автор МатьЧасть • 26 ноября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
я щось не так написала???? вам щось не подобається???? то нашо ви мені вказуєте що робити??? не подобається - допобачення. я питаюся нормально, а мені тут ше хамити будуть
Не будь КакСвета• 26 ноября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Вам ничего не подойдёт 🤣 вы агрессивная.
автор МатьЧасть • 26 ноября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
рада за вас що ви не агресивні