Крошка Енот• 26 ноября 2024

И. Крутой больше не народный артист.

Да, не только он. Но почему то именно его безумно жаль терять. Такое чувство, что мы духовно нищаем, выгоняя таких талантливых людей. Наказан не он, а мы.
Родился в Кировоградской области.
Околовита• 26 ноября 2024
Мені більше шкода, що твори Чайковського викинули з репертуару Національної опери.
Також вважаю невіглаством знесення памʼятника академіку Івану Павлову. Чим їм академік Павлов не догодив?!

Mrs.Sexuality• 26 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Молча сидел. Жена в США живет...
Да не в этом дело. Такое чувство, что горит сарай, гори и хата.
вот вопрос про молча, гад как и вся рашка
Mrs.Sexuality• 26 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Читайте! Раз вам музыка не нужна.
музыка скотины-нет , как и гоша куценко п.пирожков и королиха с лорак
Стебель березы• 26 ноября 2024
Шкода, що це зробили тільки зараз. Він визначився і вибрав сторону агресора, то яким він боком до народу України?
Папобус• 26 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Поки йде війна дивно честити людей, які походять з країни, що нас вбиває. А якщо згадати історію, то ми взагалі не повинні їх честити.
Околовита• 26 ноября 2024
Ответ дляПапобус
Павлова теж? Здобутками якого досі користується уся світова медицина, включаючи українських лікарів. І котрий ненавидів радянщину.
Якщо рос науковець винайде ліки від онкології, теж його ненавидіти та ігнорувати його винахід?