lilu1990• Изменено 25 декабря 2024

Портніков - дно. Розчарування року

Призначив дебати Любарському. Увага, готовий був оплатити йому ціле купе першого класу, користуючись власними зв´язками (це шо там у нього за зв´язки). Щоб влаштувати з любарським дебати з приводу того, чи спас байден Україну. А коли Любарський погодився приїхати із сша в Харків на дебати, портніков у кусти. Клоун. Просто дніще і позорище. Власне, схоже на те, що дійсно байденівський проект. Який продвигає потрібні комусь наративи. Куплена говоряща голова ліберастичного крила американської політики.
LudaSHS• 25 декабря 2024
Це якісь старий махач? Не хотів якомусь розкручували ютуб канал?

Не знаю хто такий Любарський, читала в фб, що на скандалі мав зробити піар
Тягав того портнікова всюди так і стух
Seehund• 25 декабря 2024
Он от вашего мнения не повесится.
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS

Тягав того портнікова всюди так і стух
Новий, недавній. Йому від сили місяць
kitty cat• 25 декабря 2024
Все, что говорят политэксперты, надо делить на 10. Они все чьи-то проекты. Я многих слушаю и Портникова тоже. Он интересно рассказывает различные вещи, часто, правда, повторяется, но все равно один из самых интересных на ютьюбе. Но принимать за чистую монету никогда не буду
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Новий, недавній. Йому від сили місяць
Да десь так
Читала у американців і руських емігрантів, що портников дав слабину спочатку, а потім розібрався і на став тягнути цього товариша і піар

Сьогодні вони пищать від Фейгіна і Портнікова який Шульман і Собчак взув
Я не дивилася. Вранці читала дописи
Bilolena• 25 декабря 2024
Не знаю хто такий Любарський. Блогер, ну хм, тобто бабка на лавці, ютубі точніше. Просто усна домовленість між двома фіз особами, Портніков закону не порушив ніби. Як на мене то він цікаво говорить.
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Да десь так

Я не дивилася. Вранці читала дописи
Це називається - шо ж ти фраєр сдал назад. За репутацію латиніної він так само переживав коли погодився з нею на дебати?

Вибирає завєдомо слабших противників
LudaSHS• 25 декабря 2024
Автор
Ще новина велика
Що пво рф сбило літак пасажирський, що впав сьогодні в Казахстані
Там теж вой стоїть в мережах
Espresso_caffe• 25 декабря 2024
та одно и то же долдонит тот портников годами
после его речей только одно остается - ползти на кладбище
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Автор
Ще новина велика
Там теж вой стоїть в мережах
Та і пох-й на тих кацапів, якщо чесно. Десятком менше, десятком більше
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

Вибирає завєдомо слабших противників
Я не думаю що йому виграш чи програш від якогось нецікавого любарського, я навіть не гуглила хто що.

Латиніну зробив
Аристовичу 2 р відмовив
Така людина, емоційний теж. Інколи нервовий.
Але це не означає що він -не цікавий і не розумний, так, всіх треба ділити, і всі субʼєктивні. Але портніков розумний, не відняти.
Тим паче, там нові зараз обговорення, наїзд на Шульман. В американському товаристві зараз обговорюють це ’ якби трамп не переміг, то шульман не пішла б до собчак’ це вони вважають геніальним, по простоті і по змісту.
А той старий махач вже не актуальний
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Так любарського кацапи чи вата і обговорювали.
Там щодо байдена і допомоги,?
Чи це новий недавно шкандаль був.
Сьогодні оно фб кусками про Портнікова і Фейгіна
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS

Латиніну зробив
Аристовичу 2 р відмовив
А той старий махач вже не актуальний
Я не кажу, що він нерозумний чи нецікавий. Я кажу, що він п-здабол.
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Там щодо байдена і допомоги,?
Чи це новий недавно шкандаль був.
Любарський топить за трампа, збирає відео усіх в тому числі портнікова, які п-зділи на трампа щоб представити уповноваженим органам які притягнуть їх до відповідальності. І щоб прикрити фінансування ліберастів в Україні,
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Тупо за когось топити
На портнікова в американський суд?
Манула• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Та ладно, головне, що у трампіста немає зараз ніяких претензій до Трампа, який обіцяв закінчити війну за 24 години після виборів ?
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Тупо за когось топити
На портнікова в американський суд?
Я в цьому протистоянні була за портнікова і хотіла би почути його аргументи на користь байденівської політики

А він в кусти. Ну таке...
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляМанула
Ніби ви не розумієте що це передвиборча чухня в стилі пєті порошенко: я закінчу війну за два тижні
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

А він в кусти. Ну таке...
Да чхати хотів він на то
Думаю в нього багато ефірів там є відповіді загалом, або логіка відповідей.
Як ваші очікування щодо трампа?
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Да лааадно
Це ж лейбмотив тем тут топових осені
Манула• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Я якраз розумію, що Трамп це той самий самозакоханий Зеленський тільки в кубі ...
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Да чхати хотів він на то
Як ваші очікування щодо трампа?
Нєєє, він портніков напросився на дебати. І озвучив усі умови. Хотів чхати - не треба було п-здіти. Для мене це дно.

З боку трампа я бачу ознаки мюнхенської змови з власною совістю, путіним і європейським діп стейтом. З подальшим нападом кацапів на Україну через два три роки і формальною підготовкою до нього, щоб путін взяв все шо йому треба і відвалив. Можливо я помиляюсь
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Да лааадно
Це ж лейбмотив тем тут топових осені
Наївні ракушки
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляМанула
А ви ще не поняли шо в публічній політиці не може бути інших людей, крім нарцисів і психопатів? Бо кого ще приваблює влада, як не їх?
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Вибачте ,але він п.. с . Не розумію , хто його случає і навіщо
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Ми не його орієнтацію обговорюємо. На це мені начхати
Манула• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Дивує інше, що елехторат в захваті від них
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляМанула
Як від будь якого нарциса чи психопата. Це дуже харизматичні люди
Мама Никитки-2• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

А він в кусти. Ну таке...
Аргументи на користь Байдена Портников ледь не в кожному ефірі говорить. Ви точно його дивитесь? Чи виключно за Любарського прикро?
автор lilu1990 • 25 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
В кожному ефірі де йому ніхто не задає гострих питань чи не вказує на протиріччя в поведінці байдена. І я так можу говорити годинами.