Мама Карло• 28 декабря 2024
От меня ушел мужчина, я ныть, обидно очень
Скокмоно - стокнуно• 28 декабря 2024
Освободил место, которое пусто не будет. Просто не Ваш человек
Мама Карло
• 28 декабря 2024
Ответ дляКнопус
Почему ушел? Аргументировал?
Нет. Потом в городе видела с другой женщиной
Галябалована• 28 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
И че? Незаменимых нет)
Рожева юбка• 28 декабря 2024
Я сама сьогодні, перед НР кинула, так і написала НР - нове життя. Прочитав і мовчить…🤣
Не очікував він такий поворот.
Админко• 28 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
Все ясно. То до кращого. Навіщо вам такий непостоянний..
Кнопус• 28 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
Пошел он лесом,значит.
Восстанавливайтесь скорее, если Вас это сильно задело
Галябалована• 28 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Не очікував він такий поворот.
А нашо писали? Краще з іншим в кіно
Разгуляшка• 28 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
Ну і нащо вам ця казліна?
Админко• 28 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Не очікував він такий поворот.
Може йому від щастя спазмом скули звело..не вірить, що то правда?))
Нам звісно хочеться думати, що за нами сумують. Але різне буває.
Рожева юбка• 28 декабря 2024
Ответ дляГалябалована
А нашо писали? Краще з іншим в кіно
Ну щоб знав. А як інакше? Мені потрібно закрити той грьобаний гештальт. Головне що мені трохи стало легше.
Куда ж без меня• 28 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Если из дома уходит невеста,
То неизвестно, кому повезло...
Не из дома, к другому
Если к другому уходит невеста, то неизвестно, кому повезло
Галябалована• 28 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Я не розумію цього, вибачте, розійшлись - Ок, іду з іншим на свіданку. Про минуле забуваю, ну це я така, мені вже пофіг що там з ним
Галябалована• 28 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Розказую, якщо чоловік не спить з вами кожну ніч, то він потенційний зрадник. Це мне колишній чоловік так навчив, і він правий
Десь так, але...• 28 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
Догнать нужно было! И наподдать изменщику! Ушел он! От нас живыми не уходят!
Княгиня пітьми• 28 декабря 2024
Значить не ваша людина. Позбиратись і жити далі. Ті хто називають чоловіка козлом і гамном, ви ніколи ні з ким не розривали стосунків? Лише вас завжди кидали чи так і живете з першим хлопцем?
Пусин Кукин• 28 декабря 2024
Обіймаю вас автор. Від мене теж пішов півтора місяці тому. Причини так і не знаю. Пішов в один день просто. І щось моє ниття затягнулось. Якийсь не закритий гештальд не дає спокою(