Королева Сарказма• 26 ноября 2024
Мама у лікарні, низький гемоглобін
Моя мама дуже активна в здорова жінка. Попала у лікарню тиждень назад з гемоглобіном 90, сьогодні 66 і будуть заливати кров.
Діагнозу поки немає (
Дівчата я не в Україні, але маю якось зібратися і їхати.
Не можу себе заспокоїти.
Біля неї сестра з якою я не спілкуюся .
Що це може бути?
Два роки назад свекруха померла від онко , там само був низький гемоглобін (
Діагнозу поки немає (
Не можу себе заспокоїти.
Біля неї сестра з якою я не спілкуюся .
Що це може бути?
СКИБИДЫШь• 26 ноября 2024
Це швидке зниження. Є кровотеча. І за тиждень в лікарні не встановили діагноз?
СКИБИДЫШь• 26 ноября 2024
У свекрухи гемоглобін був 44. Капали еритроцитарну масу. Зробили кт, узд і т.д. Немає онкології. Низький гемоглобін це не завжди онкологія. Але тут крім низького ще й швидке зниження.
Пухнасті штани• 26 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
І як вона зараз?
Мрії у вирії• 26 ноября 2024
Може бути кровотеча органів ШКТ, але треба все досліджувати, з лікарями поспілкуватися, що там
Зараз можене самі підв´язати мед карту мами і дивитися
А загалом питайте конкретно у мами, сестри і лікарів
Бо тут начитаєтеся фігні і накрутите себе
СКИБИДЫШь• 26 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
І як вона зараз?
Три роки вже пройшло. Не дуже добре, але жива. У неї діабет і нефропатія, через нирки зниження гемоглобіну.
Я шалунья• 26 ноября 2024
Скорей всего кровотечение. У отца был 70. Делала переливание. Стал намного себя лучше чувствовать
Пухнасті штани• 26 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Гемоглобін напевно по іншому не підняти в такий ситуації
Королева Сарказма
• 26 ноября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ваша мама скоро на поправочку идет, уверенно Вам заявляю
Дякую 🙏
Королева Сарказма
• 26 ноября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Саме час відновити спілкування з сестрою. Заради мами.
Дякую за пораду, ви можете її попросити чи заставити?
Королева Сарказма
• 26 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Будуть сьогодні робити колоноскопію. Це останнє що можна зробити.
Говорила з лікарем щойно. Діагнозу немає, реально ще шукають причину кровотечі ( лікар каже що якась кровотеча може бути)
СКИБИДЫШь• 26 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну якщо за тиждень з 90 до 66, то зрозуміло, що кровотеча
яким ще чином він знизиться так швидко? Шлунок обстежували?
Барабасиха• 26 ноября 2024
Може бути все що завгодно, але на око без обстеження ніхто не скаже. Шлунок, кишківник?
І не обов’язково онко. У родича з онко на момент діагнозу гемоглобін був 110 десь. Це більше десь кровоточить.
СкрипяСердцем• 26 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Моя сестра готовилась удалять небольшую опухоль возле уха, тоже гемоглобин был 67, боялись что онко, но после обследование колоноскопии, оказалось полип который незаметно кровил удалили и все норм
Королева Сарказма
• 26 ноября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую
Плету корзинки• 26 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
У сестры была онкология ,к сожалению не вылечили ,поздно обнаружили ,но гемоглобин был даже в самом конце 99-104
У меня гемоглобин весной был 82 , пока кроме гипотиреоза ничего не нашли
Королева Сарказма
• 26 ноября 2024
Ответ дляПлету корзинки
У мами 66(