Як розрахувати час до вильоту, їдучи на автобусі в Польщу? Як довго тримають на кордоні? Який запас часу брати, щоб не запізнитись?
Зупка_цем• 26 ноября 2024
В аеропорті ви маєте бути за 2-3 години.
Сюди плюсуйте 12 годин. До запланованого часу прибуття автобуса.
Враховуйте дати. Якщо перед святами. Треба більше часу
Зупка_цем• 26 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не предугадать. Едьте за сутки.
Це логічне ще сз тієї точки зору щоб відпочити, помитись, поспати.
В мене всі знайомі беруть запас добу
Ответ дляЗупка_цем
В мене всі знайомі беруть запас добу
Ночують в готелі біля аеропорту?
Ядвига Юсьлегко• 26 ноября 2024
Ответ дляYanchik387
Ночують в готелі біля аеропорту?
Не обязательно.
Зависит от времени вылета, города вылета.
Можно и в городе.
Забула що?• 26 ноября 2024
Два раза ехала в Краков и два раза автобус пришел четко, в то время, что писал перевозчик в билете
Конец сентября и две недели назад
Никаких отелей не нужно было, сидела 6 часов ждала самолет …
Конец сентября и две недели назад
Файно Замало• 26 ноября 2024
Стояли кордон з 09:00 до 16:00. Задовбалися страшне! Але то було влітку.
Пару тижнів тому їхала до Кракова.Приїхала в аеропорт о 7:00 (ще беріть до уваги що у нас з Польшею різниця 1 год,автобус прибув у аеропорт чітко за розкладом. А виліт був о 17:20 . В загпальному пройшли наш і польський кордон за 3.5 год. А в минулому році стояли на кордоні 8 год. ,тому як пощастить